Jak udělat či kde koupit pytel s uchem

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kaja555
Kecalka 136 příspěvků 03.03.17 11:18
Jak udělat či kde koupit pytek s uchem

Ahoj,

zajímá mě, kde koupit či jak udělat ucho na svařeném pytli, viz. foto? Máte někdo prosím zkušenost?

Děkuji

Reakce:
malinika
Kelišová 5729 příspěvků 03.03.17 11:21

Jestli jde jen o pár pytlů (nebo dokonce o jeden), vzala bych nůžky na nehty a vystříhla ho. :nevim:

kaja555
Kecalka 136 příspěvků 03.03.17 11:23

@malinika Nene, jde právě o víc pytlů, cca 500ks, je to na balení jistého produktu a nevím, jak se tam ty uši dělají… Přímo pytle s ušima jsem nenašla :-(

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 03.03.17 11:41

@kaja555 Podle mě na to musí být jakási děrovačka (podobná té na papír, jen s větší dírou)

Premek_Orac
Závislačka 4687 příspěvků 03.03.17 13:17

@kaja555 Buď se prodávají pytle se zesílenou horní částí a již perforovaným uchem, nebo je na to zvláštní zavařovačka.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Peníze ze sociálky utrácí za drogy, tvrdí exmanžel Terezy z Výměny

Přání mnoha televizních diváků se možná brzy stane realitou. Účastnice... číst dále >

Jeli pozdravit „mamku“ osobně? Kolečko a Vignerová ve vlaku směr rodina

Je to teprve jen pár dní, co rozjařená modelka Aneta Vignerová (31)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >