Reklama

Jak udělat či kde koupit pytel s uchem

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kaja555
Kecalka 117 příspěvků 03.03.17 11:18
Jak udělat či kde koupit pytek s uchem

Ahoj,

zajímá mě, kde koupit či jak udělat ucho na svařeném pytli, viz. foto? Máte někdo prosím zkušenost?

Děkuji

Reklama

Reakce:

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 03.03.17 11:21

Jestli jde jen o pár pytlů (nebo dokonce o jeden), vzala bych nůžky na nehty a vystříhla ho. :nevim:

kaja555
Kecalka 117 příspěvků 03.03.17 11:23

@malinika Nene, jde právě o víc pytlů, cca 500ks, je to na balení jistého produktu a nevím, jak se tam ty uši dělají… Přímo pytle s ušima jsem nenašla :-(

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 03.03.17 11:41

@kaja555 Podle mě na to musí být jakási děrovačka (podobná té na papír, jen s větší dírou)

Premek_Orac
Závislačka 4212 příspěvků 03.03.17 13:17

@kaja555 Buď se prodávají pytle se zesílenou horní částí a již perforovaným uchem, nebo je na to zvláštní zavařovačka.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Válka Nely Slovákové s expřítelem: Motorka byla dárek, on lže!

Nela Slováková si pořídila auto za takřka dva miliony a s přírůstkem do... číst dále >

Evropa zaspala, měla se inspirovat v Perském zálivu, říká arabista Pelikán

Že si s migrační vlnou Evropská unie ukrojila mnohem větší krajíc, než může... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama