Široká hluboká korba

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
56
4.10.21 22:16

Široká hluboká korba

Máte prosím někdo kočárek, který má opravdu širokou hlubokou korbu? Alespoň 38 cm vnitřní rozměr. Dceři jsou 4 měsíce a má 7kg. Chtěla bych jí přes zimu ještě vozit v hluboké korbě, aby se tam vešla s fusakem a nebyla úplně zmáčklá. Máme aktuálně oyster a korbička je malinká. Už teď se tam vejde jen tak tak. Moc díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1336
4.10.21 22:20

Nedám dopustit na hlubokou korbu Dorjan Prestige Butterfly… Děti v ní byly do cca 1. roku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.10.21 22:40
@Mejj píše:
Máte prosím někdo kočárek, který má opravdu širokou hlubokou korbu? Alespoň 38 cm vnitřní rozměr. Dceři jsou 4 měsíce a má 7kg. Chtěla bych jí přes zimu ještě vozit v hluboké korbě, aby se tam vešla s fusakem a nebyla úplně zmáčklá. Máme aktuálně oyster a korbička je malinká. Už teď se tam vejde jen tak tak. Moc díky.

Všechny kočarky takko ballila a parádní do lesa a prostě do terénu :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
5377
4.10.21 22:46

@Mejj my teda máme velké mimino vozili jsme ho v hluboké korbě do 8mesicu, klidně by se vešla do 10m, ale jeli jsme na dovolenou a zvykli jsme si na sporťák. Kočárek máme Baby Design Lupo Comfort. A super i do terénu, používám si sporťák a jsem z něho nadšená. Teď ho nahradil Baby Design Husky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
333
4.10.21 22:50

Cybex Priam má snad nejprostornější korbu. Vozila jsem přes rok chlapečka a na druhé budeme pořizovat znovu. Doporučuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15904
4.10.21 23:09

Hodne zalezi, jaky mas fusak.
Chce to neco na zpusob „spacak mumie“, co obepne muminko a neni to neskladna hromada chlupu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
4.10.21 23:15

Ja mela Herqules Raptor 3 spin, ted ho prodavam. Dcera byla v korbicce do 1 roku a to byla velka. Ditko je krasne chraneno pred mrazem.

https://www.vinted.cz/…aptor-3-spin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
5.10.21 15:48

@Lucie_Sx mám myslím aesthetic. Celkem široký…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
5.10.21 15:49

@Lilypad24 moc díky. Kouknu na to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
5.10.21 15:50

@Mrs. S Na tu značku jsem už myslím koukala. Tak tk ještě projdu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15904
5.10.21 18:21
@Mejj píše:
@Lucie_Sx mám myslím aesthetic. Celkem široký…

Hm, koukam na nej, ten je fakt velky, spis do sportaku.
Vyjel na me i Aesthetic Outdoor a neco takoveho jsem myslela. Ja mela podobny od Little Angel (jiny tvar, nez je ted ten novy).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
5.10.21 19:54

@Lucie_Sx máme ten city 3v1. První dcera se narodila v listopadu, tak byla na zimu mrnava. Ta druhá v létě a je to trochu otesanek :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20542
26.10.21 13:39

Miminka mají stísněný pocit rádi, toho bych se nebála, musíš jen vybrat vhodný fusak ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat