Skladová ucetni

Anonymní
14.8.21 09:30

Skladová ucetni

Dobrý den, mám možnost nastoupit jako skladová účetní. Ale jsem ze školy už dlouho a mám z toho trochu stres, jestli už mi na to stačí buňky :) můžete mi prosím říct, jestli je to hodně stresující účtování a pod? Popř co uzávěrky, jsou složité? A ještě mě zajímá, jestli je možné tuhle práci vykonávat na zkrácený úvazek nebo se na to raději nemám ani ptát.. je to ve větší firmě. Děkuji za odpověď :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22456
14.8.21 11:14

Já pracovala jako skladová účetní celkem dlouho. Měla jsem na starosti výdej a příjem zboží, jeho evidenci, zpracovávání dokladů, dělala jsem inventury apod. Uzávěrky ne, to byla práce hlavní účetní. Samotný účtování stresový nebylo, já se to učila za pochodu, neměla jsem účetnictví ve škole. Stresový bylo hlídat zboží na skladě, dělat dílčí inventury a případně řešit, když bylo manko… Po mateřské bych se k téhle práci ráda vrátila, ale já jsem systematik a nestresujou mě hromady papírů, celá ta práce mě bavila. Jestli jde zkrácený úvazek, to záleží na firmě, u nás to problém nebyl a šel i homeoffice…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.21 12:57
@Janli píše:
Já pracovala jako skladová účetní celkem dlouho. Měla jsem na starosti výdej a příjem zboží, jeho evidenci, zpracovávání dokladů, dělala jsem inventury apod. Uzávěrky ne, to byla práce hlavní účetní. Samotný účtování stresový nebylo, já se to učila za pochodu, neměla jsem účetnictví ve škole. Stresový bylo hlídat zboží na skladě, dělat dílčí inventury a případně řešit, když bylo manko… Po mateřské bych se k téhle práci ráda vrátila, ale já jsem systematik a nestresujou mě hromady papírů, celá ta práce mě bavila. Jestli jde zkrácený úvazek, to záleží na firmě, u nás to problém nebyl a šel i homeoffice…

@Janli děkuji za odpověď 🙂 já měla účto na škole a jako jedné z mála mi to šlo už od začátku, ale pamatuju si, že když byl velký test, tak jsem vždy udělala někde nějakou chybu. Tak i když mě tahle práce hrozně moc láká mám hrůzu z toho, že někde něco špatně zadám a bude průšvih. Tak nevím, jestli do toho jít. Já z každé jiné práce zvyklá, že musím dělat vše v rychlém tempu, tak nevím jak moc to chodí v kanceláři. Zda má člověk dost času si to po sobě pořádně kontrolovat. A výběrové řízení na materiál jste také musela pořádat?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat