Škodí orgasmus

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Šárka
Kecalka 418 příspěvků 05.06.03 21:59
Škodí orgasmus

zkopírováno z došlého příspěvku:

Milá Šárko.Jsem po umělém opl.Bylo mi řečeno,raději nemít pohlavní stik.Chci se zeptat jaké riziko je u jiných technik- např.petingu.Jsem teprve 2 dny po embriotransferu, může být orgasmus v tomto přípaďe nebezpečný?Děkuji

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  19.06.03 11:07
Škodí orgasmus

Ahojky! Já mám taky zakázaný pohl. styk, jelikož mám vcestnou placentu (jsme ve 34tt). Na můj obdobný dotaz mi doktorka řekla, že orgasmus nevadí, že nedoporučuje klasický styk kvůli otřesům. Takže se s manželem aspoň mazlíme a občas se mi připlete nějaký ten sen (jsem pořád ženská i když s pupíčkem:-) Jak je to ale po umělém opl. nevím, seber odvahu a napřímo se zeptej doktora jako já, je to pro klid duše určitě to nejlepší! Přeju ti klidné těhotenství a spokojené miminko Tajka

Anonymní  06.03.12 21:33

Já osobně bych nechala mimi bez otřesů a orgasmických stahů dělohy pěkně zahnízdit, takže doporučuju vydržet třeba dva měsíce, až se pěkně zabydlí.

Luciet2
Ukecaná baba ;) 1748 příspěvků 06.03.12 21:34

já třeba vůbec v těhu nemužu orgasmus…okamžitě do 2 dnů špinim…tak už neriskuji

ixule
Vesmírná mluvilka 34471 příspěvků 06.03.12 21:37

co mi říkal doktor, tak nejde o orgasmus jako takový, ale o stahy dělohy, které se při něm dějí .. tak brzy po ET bych zkusila ještě vydržet :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Jsem těhotná a partner mi zahnul. Přesto zůstávám

Čekáte miminko a zjistíte, že je vám partner nevěrný. Bohužel takovou situaci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nechci tajit svůj věk, jsem na něj pyšná, říká padesátnice Kidmanová

Herečka Nicole Kidmanová letos oslavila padesátku. Za svůj věk se nestydí a... číst dále >

Bála jsem se, že neshodím 23 kilogramů z dob těhotenství, říká Heiglová

Herečka Katherine Heiglová (38) v těhotenství přibrala necelých 23 kilogramů.... číst dále >

Reklama