těhotenství nebo porucha?

4
3.6.03 15:21

Ahoj všichni,zajímalo by mne,jestli se některá z vás setkala s tím,co vám teď popíšu.Mám už 2 děti.Asi 1/2 roku neberu antikoncepci.Poslední řádná menses byla 23.dubna.(mám menses pravidelně a poměrně silně)19.5. jsem začala po styku slabě krvácet,ale bylo to jiné než menses a trvalo to jen 3 dny.Mám ranní nevolnosti(někdy i po celý den.)Z prsou se dá vytlačit mlezivo.Těhot.test je negativní.Zítra půjdu k lékaři.Jsem moc zvědavá,docela bych mimčo chtěla.

[ Tento příspěvek byl upraven uživatelem: Jindra2 dne 03.06. 2003 15:30 ]

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8
3.6.03 15:31

Ahoj Jindro,

mne se sice nestalo presne to same jako tobe, ale tehotensky test jsem taky mela negetivni, prestoze jsem v te dobe uz byla tehotna. Myslela jsem si, ze mam poruchu a i doktorka z prvniho ultrazvuku nepoznala tehotenstvi a myslela ze mam cystu, ktera brani menstruaci. Tehotenstvi se na 100% potvrdilo az z krevniho testu

Hodne stesti preje Erika 15+5 tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
3.6.03 15:44

Děkuji za odpověď,mám kamarádku,které zase tvrdili,že je těhotná,přesto,že neměla styk 8 let(žije sama)A nakonec to byla cysta.Jsem na sebe zvědavá a tobě závidím(v dobrém slova smyslu)Názory na můj současný stav se rozcházejí.Někdo tvrdí,že těhotná jsem,někdo,že mám hormonální poruchu(viz to mlezivo.)Tak mi drž pěsti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama