Poradna zdravého obouvání
Ing. Eva Žáková
Nám se to stalo u skolkačky ve 4 letech z 26 šla rovnou na 30
Moje dítě během prvního roku vyměnilo 5× boty. Boty zásadně dávám pryč až z nich dítě opravdu vyroste. Jo, klidně se ti může stát, že za měsíc bude mít dítě jinou velikost boty.
Jo, akorát minulý týden. Botasky měl měsíc a můžu koupit jiné. Přijde mi, že ta noha roste skokově neustále. Vždy nic nic a najednou jsou mu boty malé.
Tak synovi během měsíce nebo dvou vyrostla nožka o číslo, ale nepovažuji to za skokovy rust, to by mu musela vyrůst přes noc
Boty prodavam, až jsou dítěti malé, jinak se mohou hodit, nikdy nevíš.
@anavi13 píše:
Jo, akorát minulý týden. Botasky měl měsíc a můžu koupit jiné. Přijde mi, že ta noha roste skokově neustále. Vždy nic nic a najednou jsou mu boty malé.
U nás to vypadá taky tak. Botasky se po měsíci nedají nosit. Na léto jsem kupovala další + ještě jedny o císlo větší
.
@Capelucia jo já je dnes objednala, ale jen o číslo větší. Jsou mu čtyři. Teď měl vel. 27 skoro rok, takže se to dalo čekat ![]()
@anavi13 můj má 27 a ještě mu nejsou 3
. Od minulého léta to je šílenost. Navíc má nožku hodně širokou a měnili jsme boty i kvůli tomu. Radši ani nebudu psát kolik bot jsem koupila za poslední rok. ![]()
@Capelucia on jí má od těch tří. Ale teď jsem akorát koukala na boty pro druhého syna co tu mám po prvním a ač jsou kluci, oba zimní, tak jim ta noha roste jinak. Ten první ve dvou letech přeskočil dvě čísla 🤣 takže jsem ještě objednávala vel. 25 kterou prostě vůbec nemám 🤣a taky se jim měnil tvar nohy. Spíš teda nárt. Nohu mají spíše normální momentálně. Takže beru Jonap.
Dobry den, maminky, stalo se nekomu, ze jste behem leta u batolete musely kupovat dalsi letni boticky, protoze detatku skokove vyrostla nozicka? Dekuji za Vase zkusenosti. Mam doma jedny o cislo vetsi letni boty, tak premyslim, jestli je prodat nebo pro jistotu schovat.