Záškuby svalů po celém těle

Anonymní
6.3.20 12:01

Škubaní svalů na lýtkou...proč,sakryš???

Děvčata, ja se asi dočista zblázním…už třetí den mi cukají svaly po těle, nejvíc teda v oblasti lýtek a kotníku. Občas mám pocit, jako by mi tam“tančila”housenka. Ono to možná zní vtipně ale po všech peripetiích, co jsem teď měla mam chuť si škubat vlasy…a můj obvodní doktor má dovolenou…Už druhý den jím Magne B6 ale je to snad ještě horší!!! :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6.3.20 12:02
@Anonymní píše:
Děvčata, ja se asi dočista zblázním…už třetí den mi cukají svaly po těle, nejvíc teda v oblasti lýtek a kotníku. Občas mám pocit, jako by mi tam“tančila”housenka. Ono to možná zní vtipně ale po všech peripetiích, co jsem teď měla mam chuť si škubat vlasy…a můj obvodní doktor má dovolenou…Už druhý den jím Magne B6 ale je to snad ještě horší!!! :,(

Stres
Doporučuju naučit se různé uklidňující dechové techniky. Zkus knížku Jean Hallová Dýchání

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.3.20 12:14
@Dlouhá punčoška píše:
Stres
Doporučuju naučit se různé uklidňující dechové techniky. Zkus knížku Jean Hallová Dýchání

Určitě tam bude míra stresu, mam i hrozný sny teď ale, že by mi tím cukaly svaly?
:nevim: Dýchání mám hrozně povrchové, na to mě upozornili už u doktora…Dekuji, knihu zkusím objednat.

• Nahlásit
  • Citovat
6.3.20 12:28

Také tím trpím. Dělá mi to určitě stres.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.3.20 12:35
@kittystar píše:
Také tím trpím. Dělá mi to určitě stres.

Opravdu? a taky citis, jak se ti to tam hýbe vevnitř? cim si pomáhas? jak dlouho ti trvá? nam pocit, ze jsem relativně v klidu…ale teda relativně, protože už silim, ze zase nabehnu k doktorovi…:? A citim to teda hl. v sedě…

• Nahlásit
  • Citovat
149
6.3.20 13:03

Nech se vyšetřit na latentní tetanii

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.3.20 13:33

@Lucie1903
Luci, myslela jsem, ze když Magnezium nezabírá, tak to tetanie nebude… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
6.3.20 13:35
@Anonymní píše:
Opravdu? a taky citis, jak se ti to tam hýbe vevnitř? cim si pomáhas? jak dlouho ti trvá? nam pocit, ze jsem relativně v klidu…ale teda relativně, protože už silim, ze zase nabehnu k doktorovi…:? A citim to teda hl. v sedě…

Jednou jsem měla trombózu v lytku. Od té doby šílím jen když mě pichne v noze. A tohle skubani mám od té doby pořád. Když jsem ve stresu, hned se to ozve. Třeba celou noc. Hořčík nepomáhá. Občas pomůže tepla vana nebo nohu namazat. Už jsem si na to celkem zvykla. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.3.20 13:59

@kittystar aha,aha, tak to se není čemu divit…ja už to měla dřív ale ustalo to a bylo dobre a teď zase a už třetí den…není to teda cely den a non stop ale v průběhu dne to několikrát zavrní, snažím se nohy malinko protáhnout ale nikam to moc nevede…:(

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama