Skvrny od pampelišek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Gabu
Ukecaná baba ;) 1668 příspěvků 26.04.10 14:41
Skvrny od pampelišek

Syn mě o víkendu obdařil obrovskou kyticí pampelišek, která bohužel zanechala stopy na mém oblíbeném tričku a ani profesionální odstraňovač skvrn si s nimi neporadil. Proto sháním nějaké triky a babské rady, jak na fleky od pampelišek. Jediné, co mě napadá, je letní sluníčko, ale na to si asi ještě chvíli počkám… Poradíte něco lepšího??? Díky.

Reakce:
radúna
Extra třída :D 12041 příspěvků 26.04.10 16:10

Ahojky, prý pomáhá toto - žlučové mýdlo.
http://www.akcniceny.cz/…mann-695615/
Někde jsem četla, že prý pomáhá na skvrny napatlat jar a nechat to působit dvě hodiny - to nevím, nezkoušela jsem :nevim: .
Já mám doma spray na skvrny od Eurony, poradil si s tím. Nebo spray od Amway je prý dobrý. Snad někdo něco ještě poradí.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam to spějeme?! Slováková má pár kilo navíc a je z toho oheň na střeše!

Přestože doba, kdy byly na kost vyhublé modelky na výsluní, snad konečně... číst dále >

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >