Slabá druhá čárka test + pokles bazální teploty

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AnonymkaAd
Povídálka 37 příspěvků 14.11.17 18:56
Slaba druha carka test+pokles baz.tepl

Ahoj vsem :kytka:
Jsem dnes 12 DPO, v nedeli jsem si delala prvni test (na fotce serazeny testy 1.nedele 10DPO, 2. pondeli 11DPO, 3. 12DPO rano + 4. Odpo) Druha carka je vzdy slabounka a klube se pomalicku, cca 5-10 min. Merim si baz. teplotu a vcera mi spadla na pred ovulacni teploty. Prikladam i graf.. Co myslite? Mam sanci nebo to spis vypada neuspesne? Mate nektera zkusenost? Jakoukoliv:-) Hezky vecer

Reklama

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

s.y.p.t.a
Kecalka 235 příspěvků 14.11.17 19:16

Ahoj, uvidíš, jak to bude dál. Nedá se nic jiného dělat, než čekat. Pokud budou teploty stoupat v následujících dnech, vypadá to dobře, pokud ne, může to znamenat, že nedošlo k uchycení a oplodněné vajíčko odejde s menstruací. Většinou se uvádí (pokud nepočítám nidační pokles, ten ale může být a nemusí) zvýšené teploty 18 a více dnů těhotenství. Na začátku se nedá vůbec nic dělat, nijak to neovlivníš. Pokud by sis neměřila BT a nedělala těhotenský test, ani bys těhotenství nemusela v takovém začátku zaznamenat.

AnonymkaAd
Povídálka 37 příspěvků 14.11.17 19:24

@s.y.p.t.a Co je to nidacni pokles?

lachtanice86
Ukecaná baba ;) 2333 příspěvků 14.11.17 19:36

A kolik dní meškáš s ms? Ale jinak stejně musíš čekat

s.y.p.t.a
Kecalka 235 příspěvků 14.11.17 22:49

Nidační pokles, neboli implantation dip je jednodenní pokles teploty v době, kdy se pravděpodobně oplodněné vajíčko začíná uhnizďovat. U tebe to mohl být ten 5. den, většinou se uvádí kolem 7. až 9. dne. Nemusí se však při měření BT vůbec projevit. Ale po úspěšném uhnízděné vajíčka je další nárůst progesteronu, takže i teplota by měla spíš růst než klesat. Také těhotenský test by měl spíš sílit.

AnonymkaAd
Povídálka 37 příspěvků 15.11.17 18:49

@s.y.p.t.a Tak dnes teplota hupla na 36,7- vecer 36,8, delala jsem si novy test.. foto nize, carka je ale stale slabsi, ale silnejsi nez vcera

hramicek
Kecalka 384 příspěvků 15.11.17 19:05

@AnonymkaAd pokud vim tak bazalni teplota se musi merit vzdy priblizne ve stejny cas nez se vstane z postele aby mela vypovidajici schopnost

AnonymkaAd
Povídálka 37 příspěvků 15.11.17 19:09

@hramicek ano vsak tech 36,7 bylo rano v 6, tak jak merivam…ale jeste vcera jsem mela pokles na 36,2 rano v 6

s.y.p.t.a
Kecalka 235 příspěvků 15.11.17 19:18

Uvidíš, měř dále, chce to vytrvat. Dvě čárky na testu jsou opravdu úplný začátek. Během prvního trimestru je to buď všechno, nebo nic. Večerní teplota se nemůže nikdy považovat za bazální, pokud by člověk před tím neležel minimálně 5 hodin v posteli v naprostém klidu. Večerní teplotu ovlivňuje příliš mnoho faktorů. Jinak přeji hodně zdaru.

mikashopova
Povídálka 20 příspěvků 16.11.17 10:17

Ahoj :)
A jak dlouho meškáš MS?
Za prvé, hCG se nikdy neuvolňuje dřív, než je vajíčko zahnízděné. Takže kdyby nebyl zavrtaný, tak ti test neukáže vůbec nic. Pouze zvláštní laboratorní test to dokáže odhalit. Pravda je, že opravdu ten první trimestr je… No zkrátka pokud není zavrtaný dobře a další věci, stejně odejít může. Ale to ti nepřeju, po svých zkušenostech. Jsi těhotná, ty čárky tam jsou jasné, tak se raduj a neřeš nějaký teploty. U prvního miminka jsem to měla jak okopírovaný z internetu, všechno krásně stoupalo a letos na den matek ve 12tt jsem se probudila u Apolináře a dítě po SP skončilo ve WC. Jsem těhotná znovu, už 14tt a bazální teplota mi ukazovala, že vůbec ani neproběhla ovulace a chtěla jsem to už řešit s lékařem. A bum, místo řešení anovulace jsem řešila, že zas čekám miminko. Nestresuj se kravinama, čárky tam máš, tak se raduj a já ti přeju ať všechno nejlíp dopadne. :hug:

s.y.p.t.a
Kecalka 235 příspěvků 16.11.17 11:18

Nejlépe je po potvrzení těhotenství zahodit teploměr a už vůbec neměřit. Člověk se případným kolísáním teplot jen stresuje.

mikashopova
Povídálka 20 příspěvků 16.11.17 13:21

@s.y.p.t.a
Souhlasím! Ale všechny co jsme si miminko vysnívali jsme na tom, jak čtu, byly stejně a dělali jsme bůhví co a já myslím, že zakladatelka má opravdu krásné čárky. Tak přeju nádherné a klidné těhotenství :srdce: :kytka:

AnonymkaAd
Povídálka 37 příspěvků 16.11.17 15:59

@mikashopova dnes 3 den:-))Dekuji za podporu :hug:, ja vim, ze plasim :-)))ale ja tomu nemohla uverit:-)) a pak ten strach, kdyby coby..Ja uz merit nebudu, ne nebudu protoze me to vse stresuje, dneska jsem odolala pokuseni udelat si uz asi nevim kolikaty test za tyto dny:-D Nemuzu tomu uverit a jsem dojata.

mikashopova
Povídálka 20 příspěvků 16.11.17 16:20

@AnonymkaAd
No jéjej, tak to máme jasný mamko! Moc gratuluju :srdce: :hug:

AnonymkaAd
Povídálka 37 příspěvků 17.11.17 18:26

@mikashopova no ja uz se chci radovat, ale dneska test a opet slaba :-(Zkusila jsem jeste jiny a toto..jsem z toho blazen a bojim se, ze je neco spatne:-(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Sedm pomocníků, které byste měla mít v kabelce, když jste mimo domov

Dámská kabelka je opředena mnoha mýty. Je to všestranné úložiště s kapacitou... číst dále >

Nejlepší investicí v životě je vzdělání

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaká investice přinese vašim dětem největší... číst dále >

Články z Ona Dnes

Ženské křivky jsou nyní více v kurzu, pochvaluje si Kate Winsletová

Od natáčení Titanicu uplynulo dvacet let. Herečka Kate Winsletová (42) se už... číst dále >

Koupelna bez teplé vody a všude zima. Mise pomohla tátovi s malým synem

Svého drogového období Julián (29) lituje. Jenže nezůstalo bez následků, ze... číst dále >

Reklama