Slabé mlíčko?

Anonymní
16.8.21 08:13

Slabé mlíčko?

Skoro 4m dcerka Hholky plně kojena do ještě minulého týdne se mi v noci nebudilya jako teď. Ještě minulý týden dostávala kolem 21h a pak se vzbouzela každou noc až kolem 3h a pak až v 6 h a takto to bylo od narození. Přes den přes den kojím po 3 h. Od minulého týdne mi začala dělat že se budí a poknourova Skoro 4× za noc 8o.. snažím se jí vždy dát dudlika a uspat ale nic nezabere takže dostane vždy prso.. napadlo mi že mám slabé mliko už najednou že ji příště nezasyti.. vždy po kojení zas hned šli dal a cca za 2h se opět vzbudí a to stejně se opakuje :nevim:.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
456
16.8.21 08:15

Slabe mliko neexistuje.

4× za noc je docela dobrej standard jeste :lol:

Klid, muze to byt cokoliv (zuby, potreba ujisteni,…), casem se to spravi :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3782
16.8.21 08:21

Slabé mlíko je mýtus. Dětem se spaní mění, a jak už bylo psáno, 4× za noc je v pohodě, počkej až se bude budit co hodinu a kojení ho neuspí :mrgreen: To jsou teprv výživný noci. Ale po roce se to většinou ustálí, hodně se to mění do roka, máš zuby, máš rychlej vývoj, někde se to promítnout musí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19500
16.8.21 08:30

Slabé mléko je mýtus, spíš má nějaký růstový spurt nebo jí trápí zuby. Do roku věku se dětem to spaní hodně mění, to, že jste to dosud měli pravidelně, ještě nic neznamená :mavam: Normálně ji nakoj, jak potřebuje a uvidíš, že za pár dní/týdnů se to zase srovná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2850
16.8.21 08:42

Slabé mléko je nesmysl, kterým totalitní zdravotníci šikanovali naše maminky a babičky. A někteří si v tom libují i dnes.

Máš úplně normální mléko. Za slabé mléko bych považovala například odstředěné, ale to z krávy fakt neteče :lol:

A dětem se spánek mění po etapách, tak to prostě je. Mé děti jsem kojila, ať spaly jak spaly a jsou v pohodě ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9724
16.8.21 09:06

Jak může někdo dospělý vůbec napsat „mlíčko“ do debaty mezi dospělými lidmi. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2850
16.8.21 09:08
@Cenarius píše:
Jak může někdo dospělý vůbec napsat „mlíčko“ do debaty mezi dospělými lidmi. :roll:

No a? :roll: dospělí mají snad zakázáno používat zdrobněliny?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.8.21 09:16

Tvůj případ to asi nebude. To bys měla problémy hned od počátku kojení. Slabé mléko jsem měla já. mě dítě doma jen z kojení zhublo. Takže jsem ve třech týdnech najeli na UM a trošku kojení. Kdyby nebylo UM, dítě by mi umřelo hlady. Druhé dítě jsem už nenechala vyhladovět a dokrmovali jsme už v porodnici a narozdíl od prvního dítěte si ty začátky aspoň pamatuju a nemám je v mlze. :,(

• Citovat
  • Nahlásit
10778
16.8.21 09:17

Normální. Dětem se spánek mění často. S mlikem to nemá nic spolecnyho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14651
16.8.21 09:51
@Anonymní píše:
Skoro 4m dcerka Hholky plně kojProjedna do ještě minulého týdne se mi v noci nebudilya jako teď. Ještě minulý týden dostávala kolem 21h a pak se vzbouzela každou noc až kolem 3h a pak až v 6 h a takto to bylo od narození. Přes den přes den kojím po 3 h. Od minulého týdne mi začala dělat že se budí a poknourova Skoro 4× za noc 8o.. snažím se jí vždy dát dudlika a uspat ale nic nezabere takže dostane vždy prso.. napadlo mi že mám slabé mliko už najednou že ji příště nezasyti.. vždy po kojení zas hned šli dal a cca za 2h se opět vzbudí a to stejně se opakuje :nevim:.

Projed si posledni diskuze o kojeni, resi se tam spurt a bojkot.

Je to normalni, mliko mas v poradku, neboj.
V noci ji dej prso hned, at co nejdriv zase spite.
A pres den koj na pozadani jak potrebuje, ne striktne po 3 hodinach.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20133
16.8.21 11:36
@Lily Evans píše:
Slabé mlíko je mýtus. Dětem se spaní mění, a jak už bylo psáno, 4× za noc je v pohodě, počkej až se bude budit co hodinu a kojení ho neuspí :mrgreen: To jsou teprv výživný noci. Ale po roce se to většinou ustálí, hodně se to mění do roka, máš zuby, máš rychlej vývoj, někde se to promítnout musí.

presne tak, bohuzel je to uplne normalni a muzou rust zuby, rustovy spurt.
http://www.kojeni.cz/…stovy-spurt/
slabe mliko neexistuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.8.21 21:43

@Cenarius ty musíš mít strašnej život když resis takový kraviny :mrgreen: :roll: mlíčko, hovinko, pusinecka, miminecko.. spousta slovíček znám :*

Jinak všem moc děkuji!!! Jste zlaté. :kytka: věřím že tato diskuze pomůže i ostatním, až na rejpalku :lol: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
10778
16.8.21 22:37
@Anonymní píše:
@Cenarius ty musíš mít strašnej život když resis takový kraviny :mrgreen: :roll: mlíčko, hovinko, pusinecka, miminecko.. spousta slovíček znám :*Jinak všem moc děkuji!!! Jste zlaté. :kytka: věřím že tato diskuze pomůže i ostatním, až na rejpalku :lol: :lol:

Rejpala. Ona je on.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.8.21 02:32

@JancaS84 :mrgreen: :mrgreen: aha no tak pro rejpala, jeeeezis to si asi zas vyslechnu že neumím ani cist ebo se podívat svým mám tu čest :roll: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat