Slepák nebo viróza?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
10.6.22 14:08

Slepák nebo viróza

Ahoj. Jdu se poradit. Včera mě skolila zvysena teplota, bolest hlavy, kloubů a takovy divny krece v brise, kolem zaludku a nechut k jidlu. Bricho vydava hrozny zvuky.
Uz delsi dobu mam problemy s plynatosti a rihanim tedy se zaludkem, ale na gastro mam termin az za mesic.
Ted ale nevim, jestli to muze mit spojitost s tim zaludkem, pripadne jen nejaka viroza nebo pocatek slepáku a váhám, zdali rovnou navstivit nemocnici. Zase nechci plašit a být na obtíž. I kdyz je mi jasny, ze diagnóza po telefonu je k prdu.
Dnes uz je mi teda lépe, ale jsem desne upocená a to bricho bolí jen občas. To je mi divný. Lehký křeče nad pupkem, ani to nedokazu poradne lokalizovat. A teda taky žaludek. Ale na pohmat boli spise prava strana, ale samovolně to nebolí, slepák by asi bolel ne.
Nemam prujem, nezvracim. Jen ta teplota me trochu nesedí. Kdybych ji u toho nemela ani bych si nevsimla, ze se neco deje. Bolesti nejsou zkratka nijak vyrazne :think:
Ja jsem nikdy totiz v nemocnici na vysetreni nebyla, nemám páru jak to funguje. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4920
10.6.22 16:24

Když mne chytl tehdá slepák, tak šílený bolesti žaludku a zvracení. Nic jiného nebolelo. Do špitálu mne odvezli sousedi, lékařka zběžně omrkla a poslala mne domů. V noci si mne vezla záchranka nazpět za 5/12 :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat