Smějou se mi

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
8.11.21 15:36

Smějou se mi

Zdravím.. Vim že to sem asi nepatří ale potřebuji se vypovídat…
Je mi 17, a neumím vařit.. Nikdy mě k tomu Máma nepoustela, tak jsem si řekla že se to prostě jednou i tak naučím.. Že to nepotřebuji tedka a když se mě holky v mým věku zeptaji jestli umím vařit a já řeknu že neumím.. Tak říkají,,Si děláš srandu že neumíš vařit,, Chceš kluka ale neumíš vařit prostě mi je tak trapně… Myslíte že je ostuda v 17letech neumet vařit?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14719
8.11.21 15:38

Řekni jim, ze mas větší ambice než skončit u plotny a obskakovat chlapa ;) ony sklapnou :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2505
8.11.21 15:42

Není to ostuda.
Mě matka nepouštěla k ničemu, protože nikdo to neudělá tak dobře jako ona, když jsem ale zase nedělala nic (proč taky, když ona to umí nejlíp) Tak byl kravál, že nic nedělám.
Ale nejlepší stránky na vaření je podle mě toprecepty.cz
Drž se podle receptů, počti si komentáře tam jsou ještě dobré informace od lidí co už recept vařili a píšou rady co udělat aby jídlo bylo ještě lepší. A podle mě jídlo nezkazíš :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11381

Vážně se mezi sebou baví 17 leté holky o vaření?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4039

Koukám, že jsem zcela neznalá priorit dnešních náctiletých.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14719
8.11.21 15:44

Mrkni na net na “Kuchařka pro dceru”👍vyborna kniha nejen na recepty, ale umí postupy, alternativy atd. Podle ní to hravě zvládneš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28207
8.11.21 15:46
@Anonymní píše:
Je mi 17, a neumím vařit.. Nikdy mě k tomu Máma nepoustela, tak jsem si řekla že se to prostě jednou i tak naučím.. Že to nepotřebuji tedka a když se mě holky v mým věku zeptaji jestli umím vařit a já řeknu že neumím.. Tak říkají,,Si děláš srandu že neumíš vařit,, Chceš kluka ale neumíš vařit prostě mi je tak trapně… Myslíte že je ostuda v 17letech neumet vařit?
:roll: :mrgreen: my jsme se v 17 bavily o klucích, o módě, o skupinách a zpěvácích - dnes se bavíte o vaření? tak to tedy upřímnou soustrast :think:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3397
8.11.21 15:47

Kup si od Pohlreicha kuchařku Super jednoduše, jako jednodušeji to už podle mě nejde a jsou to mňamky jedna vedle druhé :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25233
8.11.21 15:51

Celkem překvápko, co dnes pribírají pubošky 8o spíš bych očekávala, že té, která doma vyvyřuje, se budou posmívat…
Zakladatelko, odpověď, že máš vyšší cíle než vyvařovat, se hodí jen pokud se něčemu fakt věnuješ, jinak budeš spíš za vymlouvačnou lenoru.
Co se s mámou domluvit, že chceš doma jednou týdně něco uvařit, pro všechny, jí to pomůže, ty se naučíš. Kuchařka pro dceru je super počin, jsou tam dobře popsané postupy pro úplný laiky :palec:
Já se v 17 stěhovala od mámy a neuměla zhola nic. Dneska jsem mezi přáteli i v rodině považována za velmi šikovnou kuchařku a chodí si ke mě pro radu kdekdo. Jen musíš chtít, nebát se občas něco pokazit (moje první rizoto si zúčastnění pamatují i po těch dvaceti letech :jazyk: :mrgreen: ), jiné věci zkoušet, dokud se nepovedou ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
531
8.11.21 15:59
@ivašot. píše:

To se taky divím :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4039
8.11.21 16:09

Ještě teda vaření čeho…
Koukaj dneska děcka na Breaking Bad? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7708
8.11.21 16:10
@Anonymní píše:
Je mi 17, a neumím vařit.. Nikdy mě k tomu Máma nepoustela, tak jsem si řekla že se to prostě jednou i tak naučím.. Že to nepotřebuji tedka a když se mě holky v mým věku zeptaji jestli umím vařit a já řeknu že neumím.. Tak říkají,,Si děláš srandu že neumíš vařit,, Chceš kluka ale neumíš vařit prostě mi je tak trapně… Myslíte že je ostuda v 17letech neumet vařit?

Ahoj,
vůbec to není ostuda. Dosud jsi to nepotřebovala, vlastně to nepotřebuješ stále, a tak je vlastně fajn, že i když to není životní nutnost, tak se to chceš naučit.
Začni od jednoduchých jídel typu sekaná s kaší, kuřecí prso na grilu se salátem, bábovka, těstoviny aglio olio atd. Jsou to jednoduchá ale chutná jídla, která když se naučíš, tak nikoho neurazíš a nezklameš.
Pak takové ty klasiky jako výpečky se zelím, řízek, protože to do tuzemské kuchyně prostě patří. A když si to za asistence zkušenějšího (třeba mamky) zkusíš, tak už to pak podle receptu dáš kdykoliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5163
8.11.21 16:13
@Anonymní píše:

Ja v 17 varit ještě nechtěla, ale musela. Nasi podnikali a nebyli věčně doma. První moje jakoze komplet jidlo byl spenat, brambory a buřt na panvi :lol: :lol: :lol:. Lepší nez chleba s pastikou :nevim: dneska jsem o 20 let starší, varim rada a dobře a naucila jsem se to casem. Co si kdo mysli bych neresila ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23773
8.11.21 16:14
@ivašot. píše:

My jsme řešily jiné věci.

Ale dnes je trend vaření, všude samé pořady a soutěže o vaření. Tak holt holky řeší vaření a ne kluky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23773
8.11.21 16:16

Zakladatelko, nic si z nich nedělej. Tvůj čas vaření přijde. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu