Snáší děti lépe nemoc?

692
3.8.20 14:00

Snáší děti lépe nemoc?

Ahoj holky :kytka:

Mám syna, kterému bude za chvíli rok a půl, ještě nikdy nebyl nemocný. Včera ale hodně promokl a dneska už mu tečou nudle a chrčí - asi bude nachlazený. Chová se ale úplně stejně jako vždycky, a tak mě to přivádí k myšlence, jestli malé děti snáší nemoci lépe než my, dospělí?
Když mám já rýmu a ucpaný nos, tak už se pomalu loučím se světem 8) a odmítám vylézt z postele.
Jak to máte s dětmi vy, když na ně něco leze?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4175
3.8.20 14:01

Určitě to snáší lépe. V horečce dokáží běhat po pokoji, hrát si… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4910
3.8.20 14:03

Myslím, že jo. Ono taky když je ženské mizerně, tak musí ještě uvařit, uklidit atd a až pak si může lehnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6481
3.8.20 14:08

@KaZeAd jasně. My dospělí se někdy až moc litujeme :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14904
3.8.20 14:08
@KaZeAd píše:
Ahoj holky :kytka:Mám syna, kterému bude za chvíli rok a půl, ještě nikdy nebyl nemocný. Včera ale hodně promokl a dneska už mu tečou nudle a chrčí - asi bude nachlazený. Chová se ale úplně stejně jako vždycky, a tak mě to přivádí k myšlence, jestli malé děti snáší nemoci lépe než my, dospělí?
Když mám já rýmu a ucpaný nos, tak už se pomalu loučím se světem 8) a odmítám vylézt z postele.
Jak to máte s dětmi vy, když na ně něco leze?

Kluk teď měl kasel v noci a přes den slabou rýmu no a co s ním, když teplotu nemá a je jak čertík z krabičky, že? :D při rýmě umírám taktéž :nevim: u nás to bylo z klimosky v autě, tři dny jsme nejeli nebo bez, dostal prospan a mořskou sůl dvakrát denně a bylo po :dance: ani na vysavač nedoslo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23329
3.8.20 14:17

Děti obecně snáší nemoci dobře…
Já často synovi ani teplotu nesrážela, protože to bylo jediné, co ho aspoň chvíli udrželo v posteli. Jak dostal půlku paralenu a teplota se dostala někam k 37,5, tak už zase lítal jak torpédo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
114
3.8.20 14:18

Tak při rýmě u nás umírá chlap, ale chlapská rýmečka by byla snad na samostatnou diskuzi :lol:. Jinak naše malá se zastaví až tak při 39° jinak na ní není nic vidět. A na kašel a rýmu, musím zaťukat, naštěstí moc netrpí, ale když už tak ji to nijak extra taky neomezuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64066
3.8.20 14:51

U nas miva hned 40-ky, to vypada spatne. Rymu a podobne bez horecek ani za nemoci nepocitam, dari se ji vzdy dobre.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.8.20 14:54

Jak které dítě. Mladší syn odpadá až když má horečku přes 39,8°. Do té doby je jen rudý. Ale směje se a je v pohodě. Nechal si s úsměvem prasknout obě uši. Doktoři na pohotovosti už na mě opakovaně ječeli, že zdravé dítě k nim tahat nemám (jedou oboustranný zánět středního ucha, kdy mu obě uši pichli, jednou CRP 140, kdy si nás tam okamžitě nechali, jednou zápal plic a jednou to byla „jen“ angína).
Druhý syn odpadá při 38,2°. Ale on si zaleze, 2-3 leží, pak vstane a nic mu není.

• Citovat
  • Nahlásit
16.8.20 13:54

Myslím, že ano. Synovi jeden den teklo z nosu a druhý den už bez rýmy. Za to já za další dva dny rýma, kašel a horečka :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama