Softshell bunda pro tříletou holčičku

22.7.15 09:44

Softshell bunda pro tříletou holčičku

Ahoj maminky, prosím o radu: Jdeme do školky v září a ráda bych dceři pořídila sofshell bundu. Nemohu se rozhodnout mezi značkami LITTLE-THINGS, VESELÁ NOHAVICE a FANTOM. Dcera je celkově na svůj věk robustnější, proto bych potřebovala bundu ve střihu spíše delším a širším. Poradíte? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

297
22.7.15 09:48

Doporučuji značku adom. Bundičky jsou pěkně dlouhé přes zadeček.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1719
22.7.15 09:53

Mame tuto a jsem spokojeni
http://www.sportisimo.cz/…2-146/92153/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3596
22.7.15 09:55

Synovec měl bundu od značky Fantom, on je takový hodně robustní. My měli veselou nohavici a byla super, malému vydržela rok. Teď se chystám ušít bundičku sama, protože synek je hodně hubený a řeším opačný problém, komplet všechny věci jsou mu široké.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.7.15 10:03
@michee píše:
Synovec měl bundu od značky Fantom, on je takový hodně robustní. My měli veselou nohavici a byla super, malému vydržela rok. Teď se chystám ušít bundičku sama, protože synek je hodně hubený a řeším opačný problém, komplet všechny věci jsou mu široké.

U Veselé nohavice - kupovali jste spíše větší velikost? Ráda bych, aby dceři vydržela déle, dají se třeba zahnout konce rukávů?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.7.15 10:05
@KacziinaZ píše:
Doporučuji značku adom. Bundičky jsou pěkně dlouhé přes zadeček.

ADOM mě zaujal, vůbec jsem tu značku neznala, jak odpovídají velikosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
297
22.7.15 10:08

@Pampeliska85 Velikosti mají spíš trochu větší. Kluk má trička různé značky vel.104 ale bundička je vel. 98 a ještě se do ní krásně vejde i s vrstvama. Kalhoty velikostně taky odpovídají pěkně. Taky jsem se trochu bála, ale jsem mooooc spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.7.15 10:11
@KacziinaZ píše:
@Pampeliska85 Velikosti mají spíš trochu větší. Kluk má trička různé značky vel.104 ale bundička je vel. 98 a ještě se do ní krásně vejde i s vrstvama. Kalhoty velikostně taky odpovídají pěkně. Taky jsem se trochu bála, ale jsem mooooc spokojená.

Díky za radu, opravdu mě ta značka zaujala - i cenově.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
211
22.7.15 10:11

@quatruska @Pampeliska85 mame take Lewro a je super, prvni ve ktere se nepoti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3596
22.7.15 10:12
@Pampeliska85 píše:
U Veselé nohavice - kupovali jste spíše větší velikost? Ráda bych, aby dceři vydržela déle, dají se třeba zahnout konce rukávů?

My koupili tu nejmenší co tehdy měli (kupovali jsme na veletrhu a měli nejmenší 86), protože synek měl rok a byl fakt drobounký. Nosil ji tak do dvou, na šířku a délku by mu ještě byla, ale rukávy měl už krátké. Měli jsme od nich i soft kalhoty a taky mu vydržely dlouho, jen pro nás byly zbytečně široké.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.7.15 10:15

Tak ještě rozmyslím - je to na hlavu, nemůžu jít s dcerou někam do obchodu zkoušet - nenechá si na sebe nic obléknout…takže už se ztrácím v tabulkách velikostí - věkově se to nedá určit - dcera je opravdu větší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
297
22.7.15 10:21

kluk dostal bundu+kalhoty od babičky, bylo mu to větší, tak měl rukávy i nohavice ohrnutý a byl spokojený, teď už do toho dorostl, tak na jaře lítal snad jen v tom. Jo a ta bunda má perfektní kapucku - bezvadně sedne na hlavu, nemusel mít ani čepici a na ouška mu nefoukalo :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
360
22.7.15 10:27

@michee My máme softsh. bundu na tuto sezonu od Outdoorkids. Syn je na svůj věk přiměřeně vysoký, ale fakt hubený (ve 3,5 letech 14kg) a ta bunda od nich dobrá. Docela mu pěkně sedí, dlouhá, dlouhé rukávy. Překvapivě dobře od nich sedí i softshellové kalhoty - první, co na něm nevlají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.7.15 11:17

@Pampeliska85 máme už třetím rokem h&m a jsem spokojena. Kvalitní matroš, dobrá cena a vydrzi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5047
22.7.15 13:01

Kupuju holkám z h&m teda mladší dědí ;) bundy super nevlastníme pláštěnku…neproprší. Já sama mám bundy AlipenePro a jsem mokrá na ramenou, holky jsou suché. Holinky taky nemáme kupuju superfitky (ty nedědíme) a nohy v suchu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama