Kdy dát softshellový overal?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
58
9.10.21 08:09

Softshellový overal- kdy dát?

Zdravím,
tisíc otázek a odpovědí, ale žádná přímo pro mě.
Prosím Vás, mám 15ti měsíčního chlapečka, který se vozí a občas venku chodí, sem tam se válí, znáte to.
Mám softshellový overal s krátkým fleecem a říkám si, jestli by ho už nevynosil. Jaké máte zkušenosti? Řekněme, že se bavíme o tom, že budeme venku když bude slunce nejvýš, dnes konkrétně 11° a jasno. A co kdyžtak pod něj?
Moc děkuju za odpovědi a hezké ráno. :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6315
9.10.21 08:22

Jooo oblékaní v tomto počasí přechody atd… věčný můj boj :D. Včera měla dcera punčochy, softshellové kalhoty bez fleesu, triko dlouhý rukáv, mikina hrubá funkční s fleesem, a bunda softshellová zase bez fleesu. Ale už jsem si říkala že vytáhnu softshellovou bundu s fleesem, jak už začíná být těch cca 11st a níž. Tak myslím že malému v 15ti měsících už dej softshellový overal s fleesem, pod to bych dala jak bude 11st punčochy tenké, a triko s tenčí mikinou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8026
9.10.21 08:39

Když se ženský ptají jak obléct mimino tak to chápu..ale víc jak roční dítě? :think: Softshell overal dávám, u nás hrozně fouká, pod to dávám mikinu a punčochy. Každý dítě je jinak zimomrive…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
410
9.10.21 08:40

Já bych dala puncochy, triko s dlouhym, tenkou mikinu a ten overal. Vzala bych i deku na prikryti v kocaru. Ono zalezi, jestli foukne, jestli budete chvili ve stinu… kazdopadne vychazim z toho, ze dite v kocaru se moc nezahreje a moc tepla nevyda. No a tomu pohybu asi zatim taky moc neda. 🤣 ctyrmesicniho mam taky v puncochach, dupackach, mikine, sustakove bunde a stridave ho otviram a zaviram v softshelovem fusaku. Dvoulety chodi jako my - teplaky, triko s dlouhym, mikina a softshelova bunda. Proste venku sleduj a kdyztak pridavej nebo ubirej vrstvy 🤣

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1451
9.10.21 08:48

Softshellovy overal nosi dvouleta dcera letos uz od zari na dopoledni prochazku. Odpoledne byva tepleji, tak miva jen bundu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
9.10.21 08:51

@mackA159
Já vím, že se ptám dost stupidně, ale nemám žádnou, ani osobní zkušenost s tímto materiálem. Nemám představu jak to hřeje. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33136
9.10.21 09:03

@Cucuretka dala bych. Mám podobně velikého. Třeba teď půjde ven softshellový kalhoty a bundu. Legíny, body s dlouhým, merino ponožky a nato ti soupravu. Čepici, kožený boty. Do kočárku dostane deku. Tady fouká a pes má ještě v misce ledovou krustu :?
@mackA159 já mám tři od batolete po školáka a nevím pořád, jak je oblékat :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25578
9.10.21 09:28

@Cucuretka klidně bych mu už dala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8121
9.10.21 09:49

@Cucuretka určitě dej soft s fleecem a na nohy nějaké lehké kalhoty a nahoru lehkou mikinu. Taky záleží jak moc chodí. Když bude v kočárku můžeš přes nej dát deku, při pohybu se zase zahřeje, takže ty lehké kalhoty jsou hodně s otazníkem… Asi bych volila podle větru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
756
9.10.21 11:07

Overal dávám už asi 14 dní, chodíme hodně do lesa, tak mi vyhovuje materiál a že nikde nic neleze a nevyhrnuje se.
Máme softshell s fleecem, pod něj buď jen body když je tepleji, nebo body+punčocháče+mikinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20545
10.10.21 21:41

Lehky svetřík nebo mikču po overal, tenke punčocháče a ano, na toto počasí je tento overal super, zas tak moc právě nehřeje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat