Software design engineer jaký plat v Brně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.19 08:01
software design engineer jaký plat v brně?

Ahoj všichni,
mám přítele, který pracuje v Brně na výše uvedené pozici a vydělá čistého 45, pokud má přesčasy tak 55. Ráda bych věděla, zda je toto na Brno normální plat na této pozici, nebo lze vydělat někde i víc a případně kde. Je velmi talentovaný, ale neumí své znalosti prodat a říci si o víc. Rád by si vzhledem ke svým znalostem vydělal víc, ale neví, jak na to. Prosím tedy Vás, které mají partnery se stejnou pracovní pozicí v Brně, kolik na této pozici v čistém berou peněz. Případně ve které formě by ocenili jeho znalosti na víc. Děkuji za info a prosím anonym kvůli uvádění platu, pokud by nešel anonym tak prosím smazat, děkuji.

Reakce:
Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 2118 příspěvků 30.04.19 08:39

A ty jsi z oboru, takže víš, že je velmi talentovaný a v jeho firmě nedoceněný? On není spokojený s tím co a kde dělá? Jinak je to naprosto běžný plat a jestli má pocit, že si zaslouží víc, tak ať si o to řekne a obhájí si to :roll:

pikola
Generální žvanilka 20900 příspěvků 30.04.19 09:24

Ptala jsem se muže, trošku ten název pozice je divný, ale říkal 30-150. Když si řekne o přidání a nedají, ať zkusí se poohlédnout po jiné nabídce, v téhle branži je dost poptávka a nové dost vysoko finančně cení pokud si o to umí říct.

Váš příspěvek
Reklama