SOS - bolavé nehty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lalan
Povídálka 18 příspěvků 19.05.19 13:35
SOS - bolavé nehty

Ahoj Holky, potrebuju radu nebo cokoliv na velmi zničené nehty. Sundala jsem po 5ti letech gelove nehty a je to strašné, mám je jako papír úplně mi prosvita červené maso, mám je hrbolate, všude bílé skvrny, zatrhavaji se mi strašně to bolí. Prosím Vás doporučite mi nějaké vyzivujici regenerujici zpevnujici laky, olejicky tablety cokoliv… :kytka: předem děkuji :srdce:

Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 10790 příspěvků 19.05.19 13:40

Musíš počkat až odrostou, ty gely a lepidla nehty vždycky hrozně zničí. Já je po sundání musela vždycky ostříhat úplně na krátko a počkat dokud neodrostly, ty poškozené už těžko nějak vylepšíš. Já si na ně dávala aspon 2 vrstvy bezbarveho laku aby měly vrstvu navíc.

nozu
Extra třída :D 12500 příspěvků 19.05.19 13:41

Na tohle pomůže jen nechat odrůst. Ale tos je musela sundavat dost drsně. Mě nehtařka říkala, že kdybych je chtěla dolů, bude mi je postupně obrušovat a regenerovat…
Zkus vitamíny biosil, jsou na vlasy a nehty. A na regeneraci ricinový olej. S krycími laky bych byla velmi opatrná, pokud máš nehty v takovém stavu.

Verun83
Echt Kelišová 9928 příspěvků 19.05.19 13:43

Four season tusim, ze dela lak na regeneraci po umelych nehtech, plus olejicek. Nicmene, stejne budes muset nehet nechat odrust. Gelovky se preci takhle nesundavaji, ze je serves z vlastniho nehtu :roll:
A vnitrni vyziva, asi cokoli. Mne se hodne zlepsila plet, nehty i vlasy po spiruline.

Lalan
Povídálka 18 příspěvků 19.05.19 13:49

@Verun83 já si je zbrušovala mám i brusku na nehty co se běžně používá v salonech na nehty, ale prostě to lepidlo je strašně zničilo snažila jsem se být velmi opatrná…ale děkuji za názory zkusím ten biosil koupila jsem si i nějaký olejicek na nehty regeneraci i na kuzicku a dam tomu čas

iTýnka
Kecalka 352 příspěvků 19.05.19 13:52

@Lalan zkus arganový olej. Měla jsem nehty teda jen 2×, ale hodně mi pomohl. Zpevnil mi ty papíry a nebolely mě. Když by ti nepomohl, můžeš použít jako sérum proti vráskám :) (nejlepší mám ozkoušený od firmy Nobilis Tilia)

cecetka
Echt Kelišová 8391 příspěvků 19.05.19 13:54

@Lalan A co kondicioner na nehty? Je to formou ochranneho laku, to by mohlo branit dalsimu poskozeni. Mozna by stacil Eveline Cosmetics Nail Therapy
kondicionér na nehty 8 v 1 nebo neco podobneho.

Lalan
Povídálka 18 příspěvků 19.05.19 15:54

@cecetka podívám se na to :kytka:

Váš příspěvek
Reklama