Reklama

Zácpa miminka - prosím pomoc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

amilie
Kecalka 143 příspěvků 17.12.10 06:22
sos zacpa prosim pomoc

:think: Dobŕé ráno, prosím porad te mi mam chlapce ma 5 týdnu jak u něho poznam zacpu že je bříško tvrde nebo jak to poznam děkují :think:

Reklama

Reakce:

tetma
Kelišová 5164 příspěvků 17.12.10 07:36
amilie píše: :think: Dobŕé ráno, prosím porad te mi mam chlapce ma 5 týdnu jak u něho poznam zacpu že je bříško tvrde nebo jak to poznam děkují :think:

tvrdé bříško,snaží se furt tlačit ( přitahuje nožičky) a je hooooooooooodně protivné

čaver
Stálice 91 příspěvků 17.12.10 09:48

Břicho tvrdé na omak, řev, přitahování nožiček k tělu, funění, snaha o tlačení…

nelaa
Kecalka 469 příspěvků 17.12.10 09:52

A mají vůbec takhle malá mimča zácpu jako takovou? Jestli mu nic jiného není, jen že nekaká, může to být v pořádku. Moje holčička kadila x-krát denně a přesně v 5týdnech začala kakat jednou za týden, přesně v pondělí. To máme kadící den.

mofiz
Závislačka 2684 příspěvků 17.12.10 12:21

zajdi si k pediatrovi..

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Michal David o nehodě Kočky: Zamyslet by se měli ti, co dělají dopravní značení!

Michal David (58) se vyjádřil k autonehodě svého synovce Jana Kočky mladšího... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >