Soudil se tu někdo s výrobcem hraček?

Anonymní
30.12.19 22:41

Soudil se tu někdo s výrobcem hraček?

Dobrý večer, chci se zeptat, jestli se tu někdo náhodou nesoudil s nějakým výrobcem hraček. Jsem totiž docela naštvaná. Koupila jsem kousátko, které je určeno pro děti od narození. Malá si s ní hraje už asi měsíc a dneska koukám, že kus hračky se odlouplo, rozpadlo a kus toho spolkla! Jako už mi dochází trpělivost. Hlavně že v popisu je napsáno „téměř nezničitelná“ a „koustáko“. Tak co to je za kousátko, když ho dítě s třemi zuby klidně rozkouše??? Jak takovej výrobek můžou dát vůbec na trh? V životě jsem se s nikym nesoudila, ale tady jde o život dítěte a jsem fakt naštvaná!

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

298
30.12.19 22:45

Psala jste výrobci email s zkoušela vyřešit situaci jinak než soudně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31425
30.12.19 22:46
@Anonymní píše:
Dobrý večer, chci se zeptat, jestli se tu někdo náhodou nesoudil s nějakým výrobcem hraček. Jsem totiž docela naštvaná. Koupila jsem kousátko, které je určeno pro děti od narození. Malá si s ní hraje už asi měsíc a dneska koukám, že kus hračky se odlouplo, rozpadlo a kus toho spolkla! Jako už mi dochází trpělivost. Hlavně že v popisu je napsáno „téměř nezničitelná“ a „koustáko“. Tak co to je za kousátko, když ho dítě s třemi zuby klidně rozkouše??? Jak takovej výrobek můžou dát vůbec na trh? V životě jsem se s nikym nesoudila, ale tady jde o život dítěte a jsem fakt naštvaná!

takový boj s výrobcem nevyhraješ. Obrátit se ale můžeš na Českou obchodní inspekci.Za kvalitu a bezpečnost výrobku by měl zodpovídat prodejce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23372
30.12.19 22:47

Dítěti se ale nic nestalo, takže z čeho bys ho chtěla obvinit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31425
30.12.19 22:49
@pikola píše:
Dítěti se ale nic nestalo, takže z čeho bys ho chtěla obvinit…

nehledě na to, že to bude tvrzení proti tvrzení. Jak chceš doložit, že to byla právě tato hračka. Máš schovaný dětský bobík s úlomky? Asi ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12459
30.12.19 22:50

Dej podnět České obchodní inspekci. Nebo máš statisíce na právníka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21806
30.12.19 22:51

Obrátila bych se na Českou obchodní inspekci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31425
30.12.19 22:53

Ovšem bez toho bobíka to bude stejně na ho..o. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.12.19 22:53

@alena1995 Akorát jim píšu, ale musim nejdřív trochu vychladnou, protože jsem vážně naštvaná a byla bych sprostá!

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.12.19 22:55

@pikola To právě nevim, ale jsem tak naštvaná, že mám chut to prostě udělat! Tak já dám dítěti kousátko a ono ho v klidu ukousne??? Co to je tohle???

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.12.19 22:58

@Burj Chalifa No tak spolkla to tak před 3 hodinami a od tý doby bobek ještě nebyl… Takže to má v sobě! Je mi z toho šoufl

• Nahlásit
  • Citovat
31425
30.12.19 22:59
@Anonymní píše:
@Burj Chalifa No tak spolkla to tak před 3 hodinami a od tý doby bobek ještě nebyl… Takže to má v sobě! Je mi z toho šoufl

takže hlídej bobky, úlomek v nich je pádný důkaz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.12.19 23:01

@Burj Chalifa S bobkem to teprve ven vyleze. Spolkla to nedávno, takže zítra stejně budu muset tu stolici prohlídnout… Ale jako nedovedu si představit, že si někam schovám bobka až do soudního jednání… Jako ono to zní vtipně, ale vem si to, že to mohla vdechnout!

• Nahlásit
  • Citovat
23372
30.12.19 23:01
@Anonymní píše:
@pikola To právě nevim, ale jsem tak naštvaná, že mám chut to prostě udělat! Tak já dám dítěti kousátko a ono ho v klidu ukousne??? Co to je tohle???

Nekvalitní výrobek? :nevim: tak to reklamuj. Když to v klidu vyjde druhou stranou tak co :nevim: chápu že to naštve, ale co by sis představovala za cíl toho soudu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.12.19 23:05

@pikola Stažení výrobku aby se to nemohlo stát i jinýmu dítěti! Dyt je to tak nebezpečný!!! Výrobek reklamovat mužu, ale k čemu mi to je, když už malá má ten plast v sobě a bůhví co z toho může bejt. Všichni víme, jak jsou plasty škodlivý!

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama