spánek u 2 měs. miminka

25
31.1.07 10:28

spánek u 2 měs. miminka

Ahoj chtěla bych se zeptat od kdy se začne prodlužovat noční spánek 2 měsíčního miminka. Budí se po 3 hodinách. Mám málo mléka a doktorka řekla že mám přikrmovat. Ale i když jsem mu dala v noci 100ml nutrilonu tak byl stejně za 3 hodiny vzhůru a chtěl papat. Nevím jestli se to časem upraví tak jestli nemáte někdo nějakej fígl :D přes den když mu dám nutrilon, tak vydrží i 4 hodiny bez jídla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2649
31.1.07 10:56

Ahoj Katko,
buzení po 3 hodinách, to je nádhera! Syn měl do 3 měsíců noční rytmus buzení 3 hod, 2 hod, 1 hod, a pak až do rána co hodinu pořád. Ve 3 měsících se to upravilo začal se budit až cca mezi 5 - 6 hod ranní a pak spal do 8 hod. Usínal mezi 22 - 23 hod. Taky jsem měla málo mléka, takže před usnutím dostával ještě dokrm Nutrilonu, k ránu jsem kojila. Takže možná ten třetí měsíc bude u vás taky zlomový.
Martina a Filip - 26 měsíců

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
842
31.1.07 11:02

Ahoj Katuš, 2 měsíční miminko má nárok ještě se budit takhle po 3 hodinách. má menší kapacitu žaludečku, takže se musí nabaštit dřív. :wink: Nám to trvalo tak do toho 4 měsíce, než začali klučíci spinkat delší dobu. Nejdřív to bylo 5 hod., pak 6 hod., a tëď usínají kolem 21,30-22,00 a spinkají do osmi. Kubíček se někdy probudí už v šest ráno, tak mu dám mlíčko a hned usne a spinká do těch osmi až devíti. Tak vydrž, určitě se to upraví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
272
31.1.07 11:09

Ahoj Katko to je pravda že 2m mimi se takto budí po 3hod a buď ráda,některé mimi se budí i po 1,5 hod.My jsem měli to samé,papali jsem po 3hod asi tak do 4m.My tedy kojíme,ale od 4m jsem začala dávat večer místo MM UM Hami Hajaja (obsahuje něco rýžového,takže by mělo prcka více zasytit) a zabralo.Teď už se budí v noci jen 1× na jídlo.Tak vydrž ono se to časem upraví.

Zuzík+Anička

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25
31.1.07 14:13

Holky díky za odpovědi. Ptala jsem se takhle poprvé a hrozně to pomůže přečíst si i jiný názory. Určitě to vydržím co bych pro drobka neudělala :) Je pravda že chodí spát už v 19.00 a vstáváme nejdřív v 8.30 takže když si to tak vezmu tak je to pohoda.Dneska zkusím dát nutrilon hned z večera a uvidíme. Jestě jednou díky

Katka a Martínek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
272
31.1.07 14:17

Tak to máš super,užívej si.My jsme ze začátku taky chodili spinkat tak 19.30 a vstávaly tak v 9.00,ale teď už nééééé,chodíme spát 20.30 a stáváme už 7.30,ještě si pořád na to nemůžu zvyknout.Čau

Zuzík+Anička

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
189
31.1.07 15:06

No nám se spaní postupně zhoršilo. První 4 měsíce mi malá spinkala klidně celou noc, ale od té doby (teď má 7m) se budí. Ne pravidelně ale dostkrát za noc. Navíc sotva vejdu do ložnice už je vzhůru a nedá pokoj, dokud si jí nevezmu k sobě, Pak většinou spinká, jenom občas se probudí pro dudlíček. Hlad nemá, dávám jí až kole 4. ráno. Prostě se asi rozhodla, že mě bude šikanovat, což ale samozřejmě není případ dvouměsíčního miminka. Jen chci říct, abys radši počítala s horší variantou. Moje malá je přes den hodně uřvaná. Všichni mi říkali, že to po 3 měsících přejde, ale bohužel. Jen jsem byla nervozní, že to nepřešlo a pak jsem potkala maminku, která mi řekla, že se jí uřvánek uklidnil až v 9 měsích. Takže jsem přestala čekat na určitý měsíc a řekla jsem si, že do puberty snad řvát nebude. Ber to stejně, ponocovat věčně nebude… (Teda až bude starší, tak zase začne…)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.2.07 16:05

My taky se spaním docela válčíme. Zhruba po šestinedělí se Matýsek budil už jen 3× za noc. Teď jsme se vrátili skoro na tu samou frekvenci, jako když jsem si ho přivezla z porodnice. Vstáváme každý dvě hodiny (stále plně kojím). On z toho snad jednou vyroste :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
300
6.2.07 19:52

Hele bud v podode. Moje mala mi po sestinedeli zacla pekne spinkat 7 hodin ale to trvalo jen 2 tydny a ted se budi co hodinu i drive. A treba vubec nechce pit. Jsem uz zoufala. 10 dni jsem nespala. Tak bud v klidu a dekuj za to ze spi ty krasne 3 hodinky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama