Španělský vak/deka - má někdo zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Iv_77
Nováček 9 příspěvků 14.08.09 02:50
Španělský vak/deka - má někdo zkušenost?

Ahoj holky, prosím máte některá zkušenost se španělským vakem/dekou pro mimčo? Chtěla bych ho použít do postýlky možná na střídačku se spacím vakem, dá se to rozložit a použít i jako normální deka, prosím, poraďte mi, jestli s tím máte zkušenost, případně i kde jste nakupovali. Díky!

Tady jsou některé odkazy na obrázky:

http://www.babetkovo.sk/index.php?…

nebo
http://www.mysacek.cz/…x100-cm.aspx

nebo
http://www.i-kram.cz/…m-MODRA.html

Reakce:
kacenka78
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 14.08.09 06:19

Ahoj, my máme španělskou deku a nedám na ní dopustit. Opravdu výborně zahřeje a je moooc příjemná! Vak vypadá zajímavě také. :-)

kačenka1
Závislačka 4222 příspěvků 14.08.09 06:43

Ahojky,

taky máme španělskou deku a je úžasná,krásně hřeje a i po několinásobném vyprání stále jako nová :wink:

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.09 08:56

máme také šp. deku, krásnou žlutou, uvažuji že i koupím i ve velkým po nás..
spacák u nas neuspěl, nechtěl v něm být.

Desty
Zasloužilá kecalka 980 příspěvků 14.08.09 15:48
deka

Španělka je sice drahá, ale je supr supr - a po několikerem vyprání je jako nová a nepouští chlupy - do dnes nelituju :-)

Evikk
Zasloužilá kecalka 926 příspěvků 14.08.09 16:10

My měli ten vak, jednobarevný, žlutý, s dírami na pásy, a opravdu je to úžasná věc … hodně jsme ji používali do autosedačky v létě (když byl mimčo), v zimě, ale i do kočárku jako lehčí fusáček a pak jsem jí i chvilku měla na jaře ve sporťáku.
Nakoupila jsem na Davču spoustu hovadin, které jsme třeba ani nepoužili, ale tohle byla opravdu ta nejlepší investice.

Iv_77
Nováček 9 příspěvků 14.08.09 16:24

Tak to jsem moc ráda, že se španělská deka užije, tak zainvestuju a pořídím jí. Díky za rady, holky!

maxak
Ukecaná baba ;) 1209 příspěvků 20.08.09 19:52

Ahoj, my jsme používali deku z jiného materiálu, ale na stejném principu zapínání, byla super. Využili jsme ji hlavně do kočárku na jaře a na podzim - když bylo hezky rozepnout a když se ochladilo nebo začlo foukat tak zapnout. 8)

janinkacumacek
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 24.08.09 08:22

Ahoj, mám deku na podobném principu půjčenou od švagrové a je to jediná deka, kterou plně využívám v obou provedeních.

Je teplo rozepneš, je zima zacvakneš patentky, dá se použít místo fusaku do kočárku, plně jsem využila a večer jako deku a pytel na spaní, je velká tak akorát a mimčo v ní neplave, navíc na noc jsem pod mimčo dala ještě plenku, aby se nepročůral až na tu deku (když byla použitá jako pytel), což se mi asi 3× stalo, tak pozor, jinak vyprat se dá vpohodě.

janinkacumacek
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 24.08.09 08:39

Tak už jsem ji našla :
http://www.e-broucek.cz/…i-deka-fusak

akorát dřív nebyl uprostřed zip, tak já ji mám celou na patentky

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

„Situace v Německu je šílená, za vlastenectví se dám zavřít,“ říká zpěvák Landa

Když se řekne vlastenectví, velká spousta Čechů si vzpomene na jméno Daniela... číst dále >

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >