Reklama

Španělský vak/deka - má někdo zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Iv_77
Nováček 9 příspěvků 14.08.09 02:50
Španělský vak/deka - má někdo zkušenost?

Ahoj holky, prosím máte některá zkušenost se španělským vakem/dekou pro mimčo? Chtěla bych ho použít do postýlky možná na střídačku se spacím vakem, dá se to rozložit a použít i jako normální deka, prosím, poraďte mi, jestli s tím máte zkušenost, případně i kde jste nakupovali. Díky!

Tady jsou některé odkazy na obrázky:

http://www.babetkovo.sk/index.php?…

nebo
http://www.mysacek.cz/…x100-cm.aspx

nebo
http://www.i-kram.cz/…m-MODRA.html

Reklama

Reakce:

kacenka78
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 14.08.09 06:19

Ahoj, my máme španělskou deku a nedám na ní dopustit. Opravdu výborně zahřeje a je moooc příjemná! Vak vypadá zajímavě také. :-)

kačenka1
Závislačka 4222 příspěvků 14.08.09 06:43

Ahojky,

taky máme španělskou deku a je úžasná,krásně hřeje a i po několinásobném vyprání stále jako nová :wink:

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.09 08:56

máme také šp. deku, krásnou žlutou, uvažuji že i koupím i ve velkým po nás..
spacák u nas neuspěl, nechtěl v něm být.

Desty
Zasloužilá kecalka 980 příspěvků 14.08.09 15:48
deka

Španělka je sice drahá, ale je supr supr - a po několikerem vyprání je jako nová a nepouští chlupy - do dnes nelituju :-)

Evikk
Zasloužilá kecalka 926 příspěvků 14.08.09 16:10

My měli ten vak, jednobarevný, žlutý, s dírami na pásy, a opravdu je to úžasná věc … hodně jsme ji používali do autosedačky v létě (když byl mimčo), v zimě, ale i do kočárku jako lehčí fusáček a pak jsem jí i chvilku měla na jaře ve sporťáku.
Nakoupila jsem na Davču spoustu hovadin, které jsme třeba ani nepoužili, ale tohle byla opravdu ta nejlepší investice.

Iv_77
Nováček 9 příspěvků 14.08.09 16:24

Tak to jsem moc ráda, že se španělská deka užije, tak zainvestuju a pořídím jí. Díky za rady, holky!

maxak
Ukecaná baba ;) 1209 příspěvků 20.08.09 19:52

Ahoj, my jsme používali deku z jiného materiálu, ale na stejném principu zapínání, byla super. Využili jsme ji hlavně do kočárku na jaře a na podzim - když bylo hezky rozepnout a když se ochladilo nebo začlo foukat tak zapnout. 8)

janinkacumacek
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 24.08.09 08:22

Ahoj, mám deku na podobném principu půjčenou od švagrové a je to jediná deka, kterou plně využívám v obou provedeních.

Je teplo rozepneš, je zima zacvakneš patentky, dá se použít místo fusaku do kočárku, plně jsem využila a večer jako deku a pytel na spaní, je velká tak akorát a mimčo v ní neplave, navíc na noc jsem pod mimčo dala ještě plenku, aby se nepročůral až na tu deku (když byla použitá jako pytel), což se mi asi 3× stalo, tak pozor, jinak vyprat se dá vpohodě.

janinkacumacek
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 24.08.09 08:39

Tak už jsem ji našla :
http://www.e-broucek.cz/…i-deka-fusak

akorát dřív nebyl uprostřed zip, tak já ji mám celou na patentky

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Bojovníci a haldy mrtvol: První fotografie z natáčení Jana Žižky jsou samá krev!

Bude to půlmiliardový projekt, nejdražší snímek v historii české... číst dále >

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >