Špatné nehty

9
6.5.20 12:25

Špatné nehtiky

Ahoj, moc prosim o radu, bohuzel se ted k MUDr nedostanu. Malej ma 2 roky a spatne nehty na nohou, nevim co to je. Dela se mu to uz pul roku, jsou tvrde jakoby kouskama dvojite a skoro nejdou ustrihnout. Ted se mu ty kousky i utrhly. Nema nekdo zkusenost? Zatim mazu bepanthenem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4263
6.5.20 12:31

Špatně ostříhané nehty :think:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8309
6.5.20 12:33

Mně přijde, že je má zdemované z bot. Všechny se mu stáčí dolů. Nekupuješ ku malé nebo úzké boty? Stačí, že mají nízký nárt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16847
6.5.20 12:37

Možná začínající plíseň, syn ma ted skoro stejné, že by to mel z bot těžko protoze zatim žádné nenosi a strihanim to taky nebude, protože stříham obe děti stejne a starsi ma nehty v pohode :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
6.5.20 12:37

@Aduš8 nn, boticky vzdy kupuji o cislo vetsi. Ono se mu to zacalo tvorit jen na krajich. takovy hodne tvrdy kus nehtu :woman_shrugging: snazim se mu tu strihat ale moc to nejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2086
6.5.20 12:40

@cristii chce to pravidelně a správně stříhat. Ideálně po koupeli, aby byli nehty měkké.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9

@Kriss Tina ja jsem si to taky myslela, nemam s tim zadnou zkusenost ani u dospelaka. Mam to teda necim mazat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8309

A neprodělal 7.nemoc ruka, noha, pusa? Syn to měl po tom, co jí prodělal, časem to odrostlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
599

@cristii co jidlo? jak je na tom? ja jen ze tohle mi prijde dost i jako nedostatek nejakyho mineralu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16847
6.5.20 12:43

@cristii no na plisen to bude chtít spis neco od kozniho, ty preparáty z lekarny volně prodejné nejsou pro deti a nejakym kremem si nepomuzes, ale nevim na 100% jestli to vůbec plisen je no, chce to aby to videl odbornik.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
6.5.20 12:46
@Aduš8 píše:
A neprodělal 7.nemoc ruka, noha, pusa? Syn to měl po tom, co jí prodělal, časem to odrostlo.

Nn zadna nemoc nebyla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
6.5.20 12:47
@Leenvecka píše:
@cristii co jidlo? jak je na tom? ja jen ze tohle mi prijde dost i jako nedostatek nejakyho mineralu..

Jidlo v pohode, ji i hodne jogurtu. Ma stale nutrilon. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13825
6.5.20 12:50

Tam toho vidím víc, ale čistě tvrdý nehet to má kluk taky (boty nenosil). Ono je to celkem komedie to stříhat, kdyby držel, tak věřím, že to má jak ze salonu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62585
6.5.20 12:54

@cristii strihat se maji rovne a ne do obloucku… mne to prijde jako male boty a mozna i uzke, kdyz mu krvaceji malicky z obou stran. Boty se nekupuji vetsi o cislo, ale s nadmerkem spravnym a to i po stranach.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
6.5.20 12:57
@blumen píše:
@cristii strihat se maji rovne a ne do obloucku… mne to prijde jako male boty a mozna i uzke, kdyz mu krvaceji malicky z obou stran. Boty se nekupuji vetsi o cislo, ale s nadmerkem spravnym a to i po stranach.

Dobre moc diky, na ty boty se kouknu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama