Tříselná kýla a operace

Anonymní
2.5.20 23:29

Tříselná kýla operace nás čeká

Dobrý den mám ročního chlapce jdeme na operaci 18.kvetna s tříselnou kylou a také asi s vartalky udělají nám to vše najednou? Jaký je postup? A jak dlouho pobudem v nemocnici? :( :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
3.5.20 07:40

No tak manžel byl na tříselné kyle před Vánocemi. Ve čtvrtek ráno nastoupil do nemocnice v pátek ráno ho operovali cca půl hodiny. Takže celý den jen na posteli, další den pomalu začít chodit a v pondělí dopoledne domů. Dali mu tam síťku. Se synem jsme za ním chodili každý den, nevypadalo že by trpěl. Jen mu slibovali že bude po anestezii v rausi a prý nic tak byl zklamaný

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.5.20 21:09

Mockrát děkuju nevím jak to bude malý snášet myslím že ale dobře

• Citovat
  • Nahlásit
2359
3.5.20 21:32

Kam s tim jdete? v brne v detske delaji i na jednodence.rano prijdete, jeste dopo jde dite na sal, jednou prespute a kdyz je vse ok tak jdete rano domu.byla jsem se synem a zvladal to uplne v pohode

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
4.5.20 12:05

@králíkovna Jdeme do ústí nad labem, v pondělí nastupujem a v úterý budou malému dělat operaci kýli a také vartalka které ma v bríšku tak možná do čtvrtka budem doma, mam stoho hruzu strašně se bojím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2359
4.5.20 22:27

@Minielasky neboj,bude to dobry a budete mit klid :hug: ona ta kyla sama o sobe obcas boli, hlavne pokud vyhrezava.syn po operaci hodne spal, pak teda nemohl spat v noci, ale bolesti nemel, vecer rikal, ze ho boli brisko, tak jsem rekla sestricce, dostal nurofen a od te doby nic.jako by na zadne operaci nebyl. hlavne klid, malej vyciti tvou nervozitu a bude z tebe na vetvi vic nez z cele hospitalizace a operace. uvidis, ze to bobis zvladne na jednicku. drzim palec :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat