Reklama

Špatně vymáchané prádlo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucka356
Nováček 7 příspěvků 22.09.18 15:33
Špatně vymáchané prádlo

Ahoj, poradil by mi někdo s mácháním prádla :?, bydlíme v Klecanech, kde je hodně tvrdá voda, tak přidávám k pracímu prášku NAMO. Ale zdá se mi, že pak prádlo není dobře vymáchané, je z něj trochu cítit asi to NAMO nebo prášek na praní a trochu je to znát i naomak. Moc díky. L :?

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineGosi
Kelišová 5635 příspěvků 22.09.18 15:35

Pridala bych k avivazi ocet…

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 62920 příspěvků 3 inzeráty 22.09.18 15:39
@Gosi píše:
Pridala bych k avivazi ocet…

Dala bych místo aviváže ocet…

Anais
Kelišová 5577 příspěvků 23 inzerátů 22.09.18 15:39

Namo je na namáčení - nebo na předpírku. Já dávám prádlo máchat ještě jednou, mám možnost přidat ještě jedno máchání :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >