Vánoce - dárky pro tátu a prababičku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucie.krajcarova
Kecalka 444 příspěvků 94 inzerátů 21.09.18 09:30
Vánoce - dárky pro tátu a prababičku

Ahojky, každý rok řeším, co pořídit tátovi, který nemá žádné zvláštní koníčky. sám si kupuje knihy. Klasicky mu dávám kosmetiku a nějaké mlsání… co dáváte vy?
U prababičky je to podobné, většinou kosmetiku, nějaký alkohol, navíc má v prosinci i narozeniny. díky za tipy!

Reakce:

123Soňa
Zasloužilá kecalka 941 příspěvků 21.09.18 09:39

Pro babičky plánuju objednat ochucené medy od této prodejkyně:

https://www.fler.cz/zbozi?…

vyhnu se těm s ořechy, kvůli zubům :mrgreen:

smurfka
Nadpozemská drbna 29601 příspěvků 21.09.18 09:40

PRAbabičkám dáváme každý rok nějaké bud kalendáře v fotkama našima a pravnoučet, nebo nějaké hnríčky s jejich fotkama, nebo nechávám občas vyrábět i baňky s fotkama nebo jménama atd..
S manželem si dárky nedáváme, držíme vánoce pro děti …

Martina 94
Ukecaná baba ;) 1058 příspěvků 21.09.18 09:41

ahojky ,už týden to taky řeším a trochu i sepisují komu co dám :-) a tátovi - taky nemá žádný koníčky nic- u tebe je výhoda,že čte aspoň knihy- zkus zjistit žánr co čte, a co se týče babiček- tak jedna má ráda- deky,dekorace,re­laxační omalovánky,atd a druhá- sbírá anděli, kosmetiku atd.- jednou jsem koupila myslím v globusu takovou desku z nápisem: vítejte u babičky a dědečka,pro děti vždy otevřeno- z toho měla radost a když k ní někdo přijde,tak na to koukám má to u vchodových dveří, nebo druhé jsem koupila zástěru- tam bylo něco babička je nejlepší kucharka či tak něco,

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19607 příspěvků 21.09.18 10:09

my si dárky v rodině taky dáváme jen dětem.
Výjimkou jsou nástěnné kalendáře s fotkami vnoučat - ten „vyfasují“ babičky i prababička.
U nás se moc na utrácení za Vánoce nehraje, jsme rádi, že se sejdeme, pokecáme, dobř najíme a napijeme :lol:

Jinak abych poradila - tátovi, když si kupuje knihy, tak víš kde? A dala bych mu poukaz, ať si koupí jakou chce. A prababičce bych dala třeba něco, co má ráda, ale sama si za to nechce utrácet (kvalitní čokoládu, oříšky, sušené ovoce,…)

rozmaryna1234
Zasloužilá kecalka 622 příspěvků 21.09.18 10:09

prababicce, dělám darkovy koš s tím co ma ráda a tatovy zaplať poukázku do knihkupectví, kde si knihy nakupuje.

Moncaq
Kecalka 214 příspěvků 21.09.18 10:12

@123Soňa jee, to je bajecne :dance: uz mam vanocni darek pro babicku :)

123Soňa
Zasloužilá kecalka 941 příspěvků 21.09.18 10:19

@Moncaq To jsem ráda, že jsem pomohla. Taky jsem byla nadšená…

lucie.krajcarova
Kecalka 444 příspěvků 94 inzerátů 21.09.18 10:22

jinak jsem myslela dárek pro MÉHO TÁTU

Kajak18
Kecalka 221 příspěvků 21.09.18 10:52

@smurfka
Prosím, kde necháváš dělat ty baňky?

smurfka
Nadpozemská drbna 29601 příspěvků 21.09.18 11:45
@Kajak18 píše:
@smurfka
Prosím, kde necháváš dělat ty baňky?

U NAS TO vyrábí jedna maminka..jinak se tyhle banky dají myslím koupit i v pepcu ( jakože jsou otevírací )..jinak např tady http://www.fotodarky.cz/…2383079.html
jinak banky s textem např tady https://www.glassor.cz/…by-se-jmenem

smurfka
Nadpozemská drbna 29601 příspěvků 21.09.18 11:46

@Kajak18
http://www.fotografiehluk.cz/?…

LLenule111
Závislačka 3366 příspěvků 3 inzeráty 21.09.18 11:50

Každý rok rodičům i prarodičům dělám fotokalendáře mých dětí a stírací los, každý rok jsou spokojení.

Kajak18
Kecalka 221 příspěvků 21.09.18 21:18

@smurfka
Díky moc. Vypadá to pěkně.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >