Reklama

Odsávání z WC mísy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nimie
Nadpozemská drbna 25910 příspěvků 19.09.18 15:14
Odsávání z WC mísy

Zdravím, máte prosím někdo aktuálně Geberit s odsáváním? :)

Reklama

Reakce:

berusa.m
Závislačka 2728 příspěvků 19.09.18 15:28

Jo máme ten co odsává i myje. Geberit Aqua Clean.

Zkai
Ukecaná baba ;) 1482 příspěvků 62 inzerátů 19.09.18 16:03

Nemám teda, ale velmi mne to zaujalo, především „Pulzní masáž pro stimulaci konečníku“ :mrgreen: na co je to odsávání? To jsem z popisu nevyčetla.

Nimie
Nadpozemská drbna 25910 příspěvků 19.09.18 17:16
@Zkai píše:
Nemám teda, ale velmi mne to zaujalo, především „Pulzní masáž pro stimulaci konečníku“ :mrgreen: na co je to odsávání? To jsem z popisu nevyčetla.

V podstatě místo klasického odsávání jak máš normálně třeba v koupelně :)

Nimie
Nadpozemská drbna 25910 příspěvků 19.09.18 17:17
@berusa.m píše:
Jo máme ten co odsává i myje. Geberit Aqua Clean.

Jak dlouho ho máte? Jste spokojení? Připadá mi, že všichni co to mají si to jenom chválí, ale nějak se zdráhám :mrgreen: a není kde si to vyzkoušet :lol:

tininas
Zasloužilá kecalka 818 příspěvků 19.09.18 17:30

Ahoj.

My to máme též - má to odsávat pach - protože navrchu nemáme na WC možnost okna.

Zatím tam kakali jen řemeslníci a pochvalovali si to. Nicméně my to máme v kombinaci se vzduchotechnikou - takové to, zmáčkneš vypínač a odvětrává to. Ale to zatím nikdo v akci nepoužil. :)

Takže taky si tuto vymoženost chválím. :)

Nimie
Nadpozemská drbna 25910 příspěvků 19.09.18 17:33

@tininas a není to nepříjemné? Nebo to odsává až po spláchnutí?

tininas
Zasloužilá kecalka 818 příspěvků 19.09.18 17:42
@Nimie píše:

My to máme tak, že se to aktivuje až zmáčkneš tlačítko.

Jinak nějak specifickou vůni to nevydává.

Nimie
Nadpozemská drbna 25910 příspěvků 19.09.18 17:45

@tininas tak to je ideální :) díky!

berusa.m
Závislačka 2728 příspěvků 20.09.18 07:48
@Nimie píše:
Jak dlouho ho máte? Jste spokojení? Připadá mi, že všichni co to mají si to jenom chválí, ale nějak se zdráhám :mrgreen: a není kde si to vyzkoušet :lol:

Přijď k nám na záchod :mrgreen: Máme ho rok. Je to úžasná věc.I kvůli tomu jsme se pustili do rekonstrukce koupelny. Nebyla dřív k záchodu samozřejmě dovedená elektrika, takže nešlo vyměnit jen záchod. Pokud je v koupelně místo na bidet, je to super volba. Jinak jak funguje samotné odsávání nedokážu uplně posoudit. V koupelně máme nonstop otevřené okno.

berusa.m
Závislačka 2728 příspěvků 20.09.18 07:50
@Nimie píše:

Na naší verzi toalety se spustí automaticky odsávání a vyhřívání prkýnka ihned když si sedneš. Není to žádný velký tah ani průvan, takže neboj, není to nepříjemné.

Nimie
Nadpozemská drbna 25910 příspěvků 20.09.18 11:57
@berusa.m píše:
Přijď k nám na záchod :mrgreen: Máme ho rok. Je to úžasná věc.I kvůli tomu jsme se pustili do rekonstrukce koupelny. Nebyla dřív k záchodu samozřejmě dovedená elektrika, takže nešlo vyměnit jen záchod. Pokud je v koupelně místo na bidet, je to super volba. Jinak jak funguje samotné odsávání nedokážu uplně posoudit. V koupelně máme nonstop otevřené okno.

Lákavé :lol: :lol:

Nimie
Nadpozemská drbna 25910 příspěvků 20.09.18 11:58
@berusa.m píše:
Na naší verzi toalety se spustí automaticky odsávání a vyhřívání prkýnka ihned když si sedneš. Není to žádný velký tah ani průvan, takže neboj, není to nepříjemné.

Aha, to je asi podle toho o konkrétně se zvolí, že? Nebo si to jde „přenastavit“ (to asi chci už moc, co? :lol:)

berusa.m
Závislačka 2728 příspěvků 20.09.18 12:03
@Nimie píše:
Aha, to je asi podle toho o konkrétně se zvolí, že? Nebo si to jde „přenastavit“ (to asi chci už moc, co? :lol:)

Tak to bohužel netuším. My jsme po tom nijak zvlášť nepátrali. Manžel chtěl prostě záchod co mu umyje zadek. Takové detaily jsem neřešila a víceméně to nechala na tom koupelnovém studiu, co nám vyberou.

Nimie
Nadpozemská drbna 25910 příspěvků 20.09.18 12:17

@berusa.m :palec: díky

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >