Reklama

Nábytek Torrimex - stojí to za tu cenu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andy2111
Nováček 5 příspěvků 20.09.18 20:17
Nábytek Torrimex

Máte někdo zkušenosti s touto firmou? Chceme kupovat sedačku TOBY, mají mít údajně velice kvalitní nábytek (sedačka něco kolem 70 tis.)…tak chci vědět, zda to za tu cenu stojí…Dííík

Reklama

Reakce:

Emno
Zasloužilá kecalka 741 příspěvků 2 inzeráty 20.09.18 20:25

Ano, my máme od nich 3 sedačky a super - co za ty roky zažily (bitky dětí, ataky psů) a jak vypadají, je až neuvěřitelné : )

dupejj00
Kecalka 156 příspěvků 21.09.18 06:58

My od nich mame obyvaci stenu-je pekna,kvalitni, dost vydrzi. Kdyz jsme ji objednavali,pri­vezli ji, vynesli do bytu,postavili,kam jsem ukazala. Casem se chystame kupovat od nich i sedacku,ale to az budou deti trochu vetsi

Nielin
Nováček 4 příspěvky 21.09.18 10:07

Kolegyně z práce má od nich sedačku, zatím si nestěžuje, my jsme na konci srpna také objednali protože v se nám zdálo v poměru cena / kvalita jako nejlepší volba v Plzni, nebo Praze… Tak uvidíme

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >