Problém z novým gaučem

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nicka13
Povídálka 19 příspěvků 20.09.18 08:18
Problém z novým gaučem

Zdravím mám takový problém. Včera jsme si koupily nový gauč jen jsme nějak nedomysleli že by se nám to nevešlo mezi dveře. Je to obrovský gauč a jediné co nas napadlo tak že oknem jiná cesta není. Ale bydlíme v 2 patře jak se s tím máme porvat :D :D :D máme objednat jeřáb nebo plošinu? Děkuju za rady :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
P4ja
Kelišová 6596 příspěvků 20.09.18 08:33

@Nicka13 Jeřáb kvůli gauči ? To jsem se pobavila :) Ale v tomhle případě asi ano. Zkusila bych sehnat stěhováky, co tohle umí.

chaela
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 2 inzeráty 20.09.18 08:38

Bezva situace. Moji příbuzní si taky koupili gauč, který se jim nevesel do dveří. Tak je prostě vybourali, nastěhovali gauč a díru po dveřích zažili do původní velikosti a dveře opět vsadili. Ale byly to vnitřní dveře mezi obyvakem a předsíni, do bytu jako takovýho ten gauč dostali.

Uživatel je onlinesmurfka
Nadpozemská drbna 29964 příspěvků 20.09.18 08:41

NEVEJDE SE, ani když vysadíte dveře?

a12
Vesmírná mluvilka 32955 příspěvků 20.09.18 08:42

A to mi pripomnelo opet muj oblibeny serial :dance: koukni na pratele pro inspiraci :mrgreen:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27432 příspěvků 20.09.18 09:07
@Nicka13 píše:
Zdravím mám takový problém. Včera jsme si koupily nový gauč jen jsme nějak nedomysleli že by se nám to nevešlo mezi dveře. Je to obrovský gauč a jediné co nas napadlo tak že oknem jiná cesta není. Ale bydlíme v 2 patře jak se s tím máme porvat :D :D :D máme objednat jeřáb nebo plošinu? Děkuju za rady :lol:

tak většina sedaček se dá rozdělat na dvě části… jak velký je ten váš gauč?

ugluk
Hvězda diskuse 43518 příspěvků 20.09.18 09:08

Pokud ho fakt nedokážete rozdělat, tak ano, jsou firmy, které ti to tam oknem nastěhují, zkus gůglit. Ale stojí to pár tisíc.

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2158 příspěvků 20.09.18 09:09

Naši stěhovali postele na takové stavební plošině, měli to půjčené od kamaráda. Ale cpali je jen do podkroví, nevím, jak velký rozdíl to je oproti druhému patru a jestli by to teda šlo taky použít :nevim: Každopádně se vám gaučík asi ještě trošku prodraží no :lol: Ale chápu, my zase budeme kousek zdi dozdívat, aby nám nepřečuhovala nová šatní skříň do průchodu mezi místnostmi, mistr tesař se trochu utnul při měření :lol:

Nicka13
Povídálka 19 příspěvků 20.09.18 09:13

@Regina Hero je velký má přes 3 metry máme už poskladany právě nejde ani rozdelat na více části. No počítáme s tím že to nebude levné achjo tak jsem se těšil :D

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27432 příspěvků 20.09.18 09:46
@Nicka13 píše:
@Regina Hero je velký má přes 3 metry máme už poskladany právě nejde ani rozdelat na více části. No počítáme s tím že to nebude levné achjo tak jsem se těšil :D

tak rozdělat určitě musí jít, pokud ho při skládání neslepili, ale sešroubovali (stejně jako třeba tu naši velkou rohovou sedačku), tak to musí jít zase rozdělat…

Baruunečka
Kecalka 127 příspěvků 20.09.18 10:12

Sousedům se gauc taky nevešel do vchodových dveri a tak jim soused vysadil nejakou lzici na traktoru gauc na balkon,tam uz se vesel a bylo :lol:

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1383 příspěvků 20.09.18 10:25
@Nicka13 píše:
@Regina Hero je velký má přes 3 metry máme už poskladany právě nejde ani rozdelat na více části. No počítáme s tím že to nebude levné achjo tak jsem se těšil :D

Tak kdyz sel poskladat, tak se musi i nechat zase odsroubovat, ne?
A kde jste to kupovali, ze to mate uz poskladany? Vzdyt to se dela az na miste, ne? :think:

Nicka13
Povídálka 19 příspěvků 20.09.18 11:19

:dance: @chaela no jenže já bych musela vybourat snad vše hry dveře v baráku i vchodové a to se mi fakt nechce :D já se jen modlím ať to tím oknem kluci dostanou Bo to bude asi taky tak tak :D ani když vysadim dveře tak si nepomůžu :D bohužel s tímhle jsme nepočítali :D

Nicka13
Povídálka 19 příspěvků 20.09.18 11:22
@TopSecret píše:
Tak kdyz sel poskladat, tak se musi i nechat zase odsroubovat, ne?
A kde jste to kupovali, ze to mate uz poskladany? Vzdyt to se dela az na miste, ne? :think:

Máme ji z mobelixu taky jsme si říkali že to bude na víc části ale je to jen na 3 velké a to je všechno jinak je ten gauč sešity do kupy nepočítali jsme s tím že už bude poskladana byli jsme sice rádi ale pak nastal tenhle problém je to sedačka do tvaru U

Nicka13
Povídálka 19 příspěvků 20.09.18 11:25
@Regina Hero píše:
tak rozdělat určitě musí jít, pokud ho při skládání neslepili, ale sešroubovali (stejně jako třeba tu naši velkou rohovou sedačku), tak to musí jít zase rozdělat…

Nejde bohužel to bych tu sedačku musela rozparat :D :D je to na 3 části a ty 3 části se zaseknou pak do sebe taky jsem to chtěla rozmontovat ale to bych ten gauč znicila

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >