Špinění a bolest prsou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.11.18 13:48
Špinění a bolest prsou

Dobrý den, ráda bych rychlou radu. 8.10. - 12.10. jsem měla klasickou ms po 28 dnech. Poté proběhl nechráněný styk, který se opakoval ve středu 24.10. Klasická přerušovaná soulož. V ten den jsem ale dle kalendáře měla ovulaci a byla přesně v půlce plodných dnů.

Od neděle špiním. Tm. hnědá krev, trochu. Max na jednu, dvě slipovky. A šíleně mě bolí prsa, taky jsou asi nalitá. MS mám dostat 6.11.

Jsem ale šíleně nervózní a nechci hned plašit u doktora. Občas (2× do roka) jsem špinila během ovulace, ale po ovulaci nikdy. Navíc nyní to už trvá pátý den :roll: Nemáte někdo podobnou zkušenost? Zánět? Cysta? Těhotenství? Hormony…?

Reakce:
Deneriss
Zasloužilá kecalka 905 příspěvků 01.11.18 14:22

Já taky zaspinila a bolela mě prsa. A byla jsem. Těhotná.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Ondráček vyhrožuje ředitelce Supraphonu, že to „roztočí“: Dej to právníkům!

Českou hudební scénou otřásá nevídaný spor. Na sociálních sítích se do sebe... číst dále >

Tanečnice Lálová o Svobodovi: Několikrát jsem ho švihla kordem přes nohy!

Nikdy neměli ambice dostat se tak daleko, ale stalo se. V samotném finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >