Špinění a bolest v 6tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kolja9
Kecalka 361 příspěvků 14.01.19 19:21
Špinění a bolest v 6tt

Ahoj ženy, jsem 6 týden těhotná, ještě jsem ani nestihla zajít ke svému gynekologovi na první vyšetření. Minulý týden mě začalo pobolívat v pravém podbřišku, to přetrvávalo teď do neděle a najednou se objevilo lehounké špinění. Dneska večer už špiním o něco více a začínám mít strach. Můj doktor ordinuje až ve čtvrtek, kdy jsem objednaná na prohlídku. Měla bych zajít raději do nemocnice na pohotovost na vyšetření a nebo počkat už do toho čtvrtku? Je to moje druhé těhotenství, u prvního se mi nic takového nestalo :(
Máte někdo podobnou zkušenost? :,(

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
sediza
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 14.01.19 19:23

Pohotovost kvuli vyloučení mimoděložního těhotenství.

karkarka
Závislačka 3191 příspěvků 14.01.19 19:23

Zasla bych na pohotovost.muze to byt i mimodelozni.

janablizkova
Zasloužilá kecalka 624 příspěvků 14.01.19 19:28

Nic neodkládej a zajdi na pohotovost nebo do porodnice.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.19 19:32

@kolja9 radeji bych na pohotovost zasla, pro jistotu. Z me zkusenosti - bolest na vajecniku jsem mela silnou, bodavou od 5 tydne. Bylo to ale jen z toho,ze pracoval vajecnik ze ktereho odeslo vajicko. Nicmene spineni zacalo cca 6 tyden, revize v 9. Zamlkle tehotenstvi, byť v deloze. Drzim pesti at je vse v poradku a treba jen neco banalniho.

Wendea71
Ukecaná baba ;) 1374 příspěvků 14.01.19 19:50

Určitě na pohotovost…nemusí to vůbec nic znamenat,třeba ti dají jen něco na posilneni žilní stěny jak měla v 6tt to samé a vše v pohodě. :hug:

kolja9
Kecalka 361 příspěvků 14.01.19 19:56

děkuji všem, zítra tam teda zajdu.....ale můžu až hodně pozdě večer, až tak kolem 18 hodiny, myslíte, že to vadí? Nemám auto, ani hlídání dopoledne :( Zajímavé je, že jakmile jsem začala špinit, tak ta bolest je menší.

Wendea71
Ukecaná baba ;) 1374 příspěvků 14.01.19 20:28

@kolja9 a teď večer nemůžeš? :oops: tak snad to bude ok…dej vědět.

kolja9
Kecalka 361 příspěvků 14.01.19 20:31

@Wendea71 bohužel, mám to 30 km daleko a je tu dost špatná sjízdnost silnic.
Jsem docela vyhukaná.....při prvním těhu mě sice břicho bolelo, ale tak nějak celé jak se zvětšuje děloha…to špinění mě děsí…

Wendea71
Ukecaná baba ;) 1374 příspěvků 14.01.19 20:52

@kolja9 jezkovi oči nemáš doma třeba ascorutin?Ten to taky může zmírnit nebo zastavit klidně si tři pilulky vem.Dobré to dopadne me to taky dopadlo dobře jak to není jasná krev muzecto byt jen zvětšování dělohy. :hug:

Uživatel je onlinedebra.morgan
Kelišová 6136 příspěvků 14.01.19 20:54

pry je na zatazeni cev dobra voda s vymackanym citronem, jestli je to pravda nebo kec, nevim, ale neublizi ti to a po psychicke strance budes mit aspon pocit, ze neco delas ;)

kolja9
Kecalka 361 příspěvků 14.01.19 20:57

@debra.morgan děkuji, za zkoušku nic nedám ;)

kolja9
Kecalka 361 příspěvků 14.01.19 21:03

@Wendea71 bohužel mám doma ledasco ale tohle zrovna ne. No prostě co už, tak nějak už to dopadne…snad mě zítra v té porodnici nevyhodí když tam dojdu v 6 večer…dřív prostě nemám jak.

Wendea71
Ukecaná baba ;) 1374 příspěvků 14.01.19 21:08

@kolja9 jasně ze te nevyhodi.A tak treba to byla jen zilka me to trvalo cca dva tři dny a teď jsem 13tr.Tak klid bude to dobré hlavně mi sem napiš budu na Tebe myslet :srdce:

kolja9
Kecalka 361 příspěvků 14.01.19 21:24

@Wendea71 díky jsi milá :) Naštěstí to beru trošičku jinak, díky tomu že už doma jednoho prcka mám, ale i tak… mám i mnohem větší příznaky těhu něž u prvního. Prsa mám nateklá, citlivá, břicho mě dost bolí, uplně to na sobě cítím. U prvního jsem ani nevěděla že se něco změnilo.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >