Špinění mimo periodu a vynechaná ms

Anonymní
8.2.21 12:21

Špinění mimo periodu a vynechaná ms

Ahoj,
jsem téměř půl roku po několikátém porodu a už od konce šestinedělí mi naběhl cyklus a ms co 30 dní, na hodinu přesně. :-D V lednu jsem začala intenzivně cvičit a na přelomu ledna/února už ms nepřišla (měla jsem ji mít od 27.1.) Říkala jsem si, že je to asi tím intenzivním cvičením, tak jsem trochu povolila. Ale od doby, co jsem měla mít ms, mám jen každý den takové jemné špinění. Jen po utření se něco objeví na toaletním papíru než že by šlo o klasické špinění jak znám z ms. Jakoby to byl spíše průhledný hlen s nitkou krve. Poslední dva dny se k tomu přidala jemná, občasná bolest podbřišku. TT negativní. Setkal se s tím někdo? Může jít jen o hormonální nerovnováhu, ikdyž už byl cyklus pěkně zajetý? K lékaři se samozřejmě chystám, ale jsem nervózní z možné diagnózy cysty, myomů, nádoru apod.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1542
8.2.21 13:19

Myslím si, že jste s tím intenzivním cvičením rozhodila cyklus. Pokud je cvičení příliš, někdy se MS úplně zastaví. To, že máte tu bolest v podbřišku, by mohlo znamenat, že je MS na spadnutí. Každopádně to nefunguje tak, že najednou přestanete cvičit a hned druhý den přijde MS. Ono to někdy nějaký ten den zabere, než se to zase vrátí zpět… Pokud je test negativní, víc bych v tom nehledala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
152
8.2.21 13:38

Ahoj, asi moc neporadím, ale řeším teď něco podobného. Mám 3 děti, po posledním porodu najela ms teď na podzim. 3× byla vzorně po 28 dnech a teď jsem 34. den a nic, jenom pobolívá břicho a mám hustý bílý výtok :?. Taky jsem poslední měsíc hodně fyzicky pracovala - stěhování, odhrnování sněhu… málo jsem jedla a spala a moc jsem se nezastavila. Teď váhám, jestli skočit pro test nebo ještě počkat. Myslím, že intenzivní cvičení klidně mohlo udělat paseku ve tvém cyklu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1100
8.2.21 14:38

Vypadá to jen na rozhozene hormony, já taky jen špinila a bolení v podbřišku je u toho taky normální, ale nemůžu vyloučit ani cystu protože u ní jsem měla to samé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.2.21 13:33

Tak se od 11.2. rozjelo krvácení o něco větší, ale stále to není ta pravá ms, kterou jsem měla. Tedy je to každý den silnější, ale stále stačí kalíšek vyprázdnit jednou za den (z hygienických důvodu to ale dělám častěji). Navíc poslední tři dny mám na hrázi popraskanou kůži (blíže spíš ke konečníku), tak nevím, zda to s tím může souviset nebo se jedná o nějakou mykózu nebo jsem úplně mimo…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat