Spineni po menzes

Anonymní
13.3.21 19:12

Spineni po menzes

Ahoj zakládám diskuzi je mi 41 let menstruuji pravidelně a tento měsíc jsem odmenstruovala a než aby mi to skončilo tak stále spinim už 5 den po menzes nic hrozného ale spiním…byla jsem u lékařky prohlidla me i přes špinění udělala ultrazvuku ze je tam vše v pořádku ze se to občas stává…ze vydrzime 14 dni a pak uvidíme…otázka je pozná z ultrazvuku nevím cystu…, mimodelozni trhu nebo tak…antikoncepci neberu děkuji za info hezky večer

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
721
13.3.21 19:58
@Anonymní píše:
Ahoj zakládám diskuzi je mi 41 let menstruuji pravidelně a tento měsíc jsem odmenstruovala a než aby mi to skončilo tak stále spinim už 5 den po menzes nic hrozného ale spiním…byla jsem u lékařky prohlidla me i přes špinění udělala ultrazvuku ze je tam vše v pořádku ze se to občas stává…ze vydrzime 14 dni a pak uvidíme…otázka je pozná z ultrazvuku nevím cystu…, mimodelozni trhu nebo tak…antikoncepci neberu děkuji za info hezky večer

Tehotenstvi to nebude, kdyz jste normalne odmenstruovala.
Asi bych to neresila, kdyz se to stalo poprve. Proste hormony no.
Jinak cystu by na utz urcite lekarka videla.
A nebo me napada prechod? 🤷🏼‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3821
13.3.21 20:05

Ja to mam kazdy mesic. Spinim az do ovulace po wc.. resp po vycurani mam na papire tmavou krev. Jinak ne.. resila jsem xkrat na gynde, brana krev na CA125, pri CT bricha (jiny duvod) videny i vajecniky, vnitrni utz na gynde.. vse ok. Pry mi pomaleji dorusta sliznice, mozno resit hormonalne (nechci), nebo Ascorutin…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9445
13.3.21 20:09
@Kolarkaa píše:
Ja to mam kazdy mesic. Spinim az do ovulace po wc.. resp po vycurani mam na papire tmavou krev. Jinak ne.. resila jsem xkrat na gynde, brana krev na CA125, pri CT bricha (jiny duvod) videny i vajecniky, vnitrni utz na gynde.. vse ok. Pry mi pomaleji dorusta sliznice, mozno resit hormonalne (nechci), nebo Ascorutin…

Mám to stejně. Je to ale dost obtěžující, takže já budu řešit antikoncepci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3821
13.3.21 20:12

@karkarka chapu. Ja hormony nechci, takze „trpim“. Dokud to samovolne netece, tak neresim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.3.21 20:17

A kolik vám holky je…ten přechod me taky napadl tak uvidim…

• Citovat
  • Nahlásit
3821
13.3.21 20:20

Bez drahot - 34

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie