Špinění-zkušenosti?

46
3.8.21 21:06

Špinění-zkušenosti?

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, zda někdo nemáte zkušenost…
Mám PCOS, takže se mi MS kolikrát nedostaví.
19.7. jsem byla na očkování Pfizerem (absolutně bez problémů) a teď mi přišlo takové jen lehké špinění, ale MS se nechce rozjet. Před pěti dny špinění bylo jen přes noc, během dne odeznelo. Po pár dnech to samé a teď se mě to drzi od včera. Ale je jen růžový papír. Cítím bolest v podbřišku, jak kdyby to mělo přijít a nic. Po ránu mě bolivaji prsa.
Vím, že to očkování může mít vliv na MS, ale taky to s tím nemusí vůbec souviset. Jen mě unavuje čekání, jestli přijde. Tak se chci zeptat vás, jestli jste se s tím některá nesetkala.
Hezký večer všem :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2066
3.8.21 21:29

Nejsi těhotná?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
3.8.21 21:35

@EvieK No, to si právě říkám, že být nemůžu 🤷🏼‍♀️ Test jsem si teda nedělala, ale pokud se to nerozjede, tak to zkusím. Chtěla jsem právě nejdřív zeptat, abych pak nebyla zklamaná. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
422
3.8.21 21:39

Očkováni (první davku) jsem měla 9.6. a druhou davku teď 21.7., mám taky nejspíše PCOS (zatím ale to nemám potvrzeno, čekám na testy v září), MS jsem měla 14.6.-19.6., pak jsem první týden v cervenci lehce zaspinila a pak asi o týden pozde znovu (ale taky to bylo jen takové narůžovělé a pak trochu hnědé) a hodně me k tomu bolela zada a břicho a jako PMS, ale MS nikde a doteď na ni čekám :D těhotná nejsem 100%, dělala jsem si testy a nic, prostě asi hormony se nějak poblaznily bud po očkováni nebo za to muže PCOS :nevim: mám celkově rozházené cykly, ale ještě jsem takto nesplnila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
3.8.21 21:45

@Malaika1234 Mně se tohle taky právě ještě nestalo. Tak koukám, odkud vítr vane :D Ono je možný, že je to kombinace PCOS s očkováním. Co jsem četla, dost ženám to přišlo dřív, tak u nás asi tím, že máme PCOS to bylo jen špinění… Drasa mi nervy, že se to nerozjizdi :D Člověk už si myslí, že se mu MS vrátila a pak je zase akorát zklamaný.. Dekuju moc, aspoň vím, že v tom nejsem sama :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
3.8.21 22:06

Ahoj holky, tak já byla očkována na covid 26.7. Další den jsem začala špinit - myslela jsem, že menstruaci, byl to 27. den cyklu. Jenže ms se vůbec nerozjela a pouze slabě špiním. Dneska jsem byla na gyndě a doktorka mi k tomu nic neřekla, že prej to není prokázaný, že by to mohlo být tím očkováním :nevim: Ještě řekla, že mám něco na vajecniku, buď prasklá cysta nebo žlutý tělísko, tak nevím, jestli to může být i z toho :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
3.8.21 22:14

@Leknin12 No, taky pěkný :/ Tak může to mít vliv maximálně takový, že se opozdí nebo přijde dřív MS. Nějaký šílený negativní dopad to nemá. Je to jako když je člověk nemocný, to to taky ovlivní. Třeba to s tím ani nesouvisí 🤔
A k tomu nálezu ti nic neřekla? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
3.8.21 22:38

@Larry148 no přesně, klidně to můžou být rozházeny hormony :? Jen mě to špinění fakt nebaví, radši bych měla pořádnou menstruaci :) k nálezu mi řekla jen to, že to nemám řešit, že to není nic vážnýho.. a z toho očkování to prej určitě není :D tak nevím, zpětně si říkám, že jsem se měla víc poptat.. asi týden počkám, jestli to špinění odejde a když ne, tak zas zajdu na gyndu no :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2066
4.8.21 00:42
@Larry148 píše:
@EvieK No, to si právě říkám, že být nemůžu 🤷🏼‍♀️ Test jsem si teda nedělala, ale pokud se to nerozjede, tak to zkusím. Chtěla jsem právě nejdřív zeptat, abych pak nebyla zklamaná. :nevim:

No ja mám PCOS a další problémy taky a moje špinění a bolest prsou leží teď v postýlce ;-). A přímo si to pamatuji jak dneska, furt jsem spinila a říkala jsem si, že dojde MS a ona nikde bodejť by, jak jsem byla těhotná. Takže zkus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.8.21 17:54

Špinění 10 dní před menstruací

Dobrý den, měla jsem nechráněný sex, dnes je to 7. Den a já mám 10 dnů do mestruace, začala mi,,slaba menstruace" mám se začít obavát? :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
7
7.8.21 19:31
@Anonymní píše:
Dobrý den, měla jsem nechráněný sex, dnes je to 7. Den a já mám 10 dnů do mestruace, začala mi,,slaba menstruace" mám se začít obavát? :oops:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
7.8.21 19:32
@Devil666 píše:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
7.8.21 19:51

Špinění

Dobrý den, měla jsem nechráněný sex, dnes je to 7. Den a já mám 10 dnů do mestruace, začala mi,,slaba menstruace" mám se začít obavát? :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2066
7.8.21 19:58
@Devil666 píše:
Dobrý den, měla jsem nechráněný sex, dnes je to 7. Den a já mám 10 dnů do mestruace, začala mi,,slaba menstruace" mám se začít obavát? :oops:
😂 😂 😂 😂 😂
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat