Spoločenská hra pre 2-4 roky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bábi Zlopočasná
Generální žvanilka 20738 příspěvků 31.10.14 08:07
spolocenska hra pre 2-4 roky

Vedeli by ste mi poradit nejaku spolocensku hru, ktoru by zvladli 2 a 4 - rocne deti? Pripadne aj taku, co sa neda moc lahko znicit, mali sme ‚kde je myska‘, ale karticky to v lete vzdali, ale to mala mensia rok a pol.
Planujem pod stromcek, to by uz mohla aj ta mensia mat trochu rozumu :think:

Reakce:
sovicka1
Hvězda diskuse 47083 příspěvků 31.10.14 08:09

Pojď si hrát, Cink Junior, Pexeso, Loto

alli_li
Závislačka 3314 příspěvků 12 inzerátů 31.10.14 08:11

My doma mame clovece nezlob se - Nemo.
Misto cislic na kostce jsou obrazky rybicek a zviratek z Nema, obrazky jsou na. desce a tim padem ditko vi, kam ma s figurkou jit. Krasne se u toho daji cvicit i barvy ;-)
Jinak mame dal detsky dostihy, detsky kriskros a pexeso z trvdeho. kartonu.

Bábi Zlopočasná
Generální žvanilka 20738 příspěvků 31.10.14 08:12

Pexesa sme mali dobludu, a iba co sa o karticky rvu… ta starsia by to uz zvladla, ale na dvojrocnu je koncepcia hladania rovnakych karticiek prilis zlozita.. alebo aspon pre moje deti. To hladanie mysky je ‚polovicne‘ pexeso, ale nedalo sa hrat bez asistencie tej mensej tak je po nom :?

Na tie ostatne sa idem mrknut

Pipi 00
Závislačka 2806 příspěvků 31.10.14 08:12

Dcera „vydržela“ ve dvou a půl toto: http://www.sevt.cz/…ra-42608100/?… .
Chápe domino, ale vydrží tak 2 minuty. Stejně tak dětské člověče, nezlob se.

Bersaba
Echt Kelišová 7664 příspěvků 31.10.14 08:17

Hezké jsou Berušky . Jen je u malých dětí třeba hlídat, aby neposvačily ty kuličky. ;)

katsha
Kelišová 5791 příspěvků 31.10.14 08:37

Pro ty dvouleté toho moc není, ale od těch tří, čtyř let už je slušný výběr. Naše dvouletá chce hrát všechno, co starší sestřičky, ale moc toho zatím nechápe. Co celkem jde, tak je Haba Ovocný sad (máme malou cestovní verzi), domino - máme se zvířátky a pak od Granny Barvy (když jí trochu napovídáme, barvy ještě moc neumí), Berušky, Colorino, prostě to, kde se nemusí počítat. Na Vánoce plánuju hru Duha a dřevěné pexeso. Pro čtyřletou budu kupovat Děti z Carcassonne na Vánoce a Kuřecí olympiádu k narozkám, pak mě ještě zaujalo třeba Viva topo.

lucenka
Hvězda diskuse 35134 příspěvků 31.10.14 08:37

Moje první hra s krtečkem, Barevný dinosaurus, pexeso - dřevěné.
Od 3 let člověče nezlob se s obrázky, domino, kloboučku hop, Smolíček pacholíček, zjednodušenou verzi Carcasone a Labyrintu.

Scharlota
Echt Kelišová 7610 příspěvků 31.10.14 08:41

Pexeso dřevěné, domino, Človíčku, nezlob se!, chytání rybiček na udičku

poplach
Zasloužilá kecalka 848 příspěvků 31.10.14 08:41

Z granny- barevné domino, pak mají prcci rádi zajíce v pytli, i když upraveně. mladší spíš poznává věci, co jsou na obrázcích, přiřazuje tvary. Je to z tvrdého kartonu a 2 leták to nezničí ( teda u nás nezničil a to byly hry hodně používané). Hry typu člověče mou 4 letou nebaví,

yweta
Závislačka 4162 příspěvků 31.10.14 08:57

U dcery frčí Smolíček Pacholíček…teda nehrajeme na body, jen hledáme Smolíčka… http://deskove-hry.heureka.cz/…acholicek_4/ jsem teda nekupovali, zdědila po mamince…

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 31.10.14 09:06

Tak od 3 elt jsme hráli zajíce v pytli, pexeso, od 3,5 hledá se nemo, člověče, od 4 z pohádky do pohádky. Ale děti mám asi pomalejší, protože můj 2 a třičtvrtěleťák nám zvládá akorát bořit figurky, resp. si tam dává svoje, kamkoliv ho napadne, a hrát s ním fakt nejde, prostě to nechápe, a myslím že dřív jak v létě ani nepochopí

Bábi Zlopočasná
Generální žvanilka 20738 příspěvků 31.10.14 09:12

Dakujem, na vela hier som si spomenula ze som sa hrala aj ja - zo smolicka by sa este dali u mamy na pojde hadam aj najst klobuciky :oops: Ale ja mam hlavu deravu, a ked som sa presla cez hrackarstvo, tak som videla len same logicke hry, co nedavam hadam ani ja :oops:

Bábi Zlopočasná
Generální žvanilka 20738 příspěvků 31.10.14 09:13

@slavuska1 preto som sa pytala na nie tak lahko znicitelnu hru :oops: Ta dvojrocna s nami hrat MUSI, inak reve… akurat hrat s nami znamena lamat a zuzlat karticky :?

Black Cat
Kelišová 6530 příspěvků 31.10.14 12:55

My hrajeme casto Candy Land, je to na poznavani zakladnich barev, jednoduche pocitani.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Adekvátní trest pro Terezu? Státní zástupce říká minimálně 25 let a plánuje odvolání!

Představa, že v pákistánském kriminále stráví následujících osm let života,... číst dále >

Přehlídka legend: Abrhám, sestry Šafránkovy, Jelínková, Nárožný či Skopal

Pohřeb zesnulého herce Stanislava Zindulky nebyla jen smuteční pieta, ale... číst dále >