Sporťák k moři

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ailenka
Nováček 6 příspěvků 24.01.19 13:03
Sporťák k moři

Mám skromný dotaz, v září se chystáme s malým k moři - bude mu rok a měsíc. Máme v plánu pořídit nejaký sporťák - podmínky jsou jasné - skladné, ne zas tak moc těžké a hlavně pro malýho pohodlné - určitě se stane, že nám usne v kočáru a chtěla bych to pro něj co nejpohodlnější. Díky moc za tipy :mavam:

Reakce:
zelfka
Stálice 72 příspěvků 24.01.19 13:08

Ahoj my byli vloni taky v zari u more, maly bylo 14 mesicu a kupovala jsem pouzity golfky tfk dot, jsou fakt prostorny a lehoucky, k mori fakt ideal…

Saffiraa
Závislačka 3883 příspěvků 8 inzerátů 24.01.19 13:10

Ahoj, my jsme měli u moře Valco Snap 4 a bylo to v pohodě. Je skladný, lehký, má prodloužitelnou stříšku, takže dítě hezky zastíní. :mavam:

blumen
Hvězda diskuse 45388 příspěvků 24.01.19 13:11

@Ailenka nejaky pouzity. U more se piskem a diky opalovaku na rukach a podobne znicil. Aspon nam. Ale my se k nemu nijak extra opatrne nechovali, protoze byl starsi.

Ailenka
Nováček 6 příspěvků 24.01.19 13:18

@blumen to je vicemene nas plan, bud z druhe ruky, nebo nejaky lecnejsi - 10tis za neco, co znicime chca nechca, to se mi fakt davat nechce.. :)
@Saffiraa omrknu, dekuji!
@zelfka taky mrknu, moc dekuji :)

ovetru
Povídálka 24 příspěvků 24.01.19 13:29

Kvuli dovolene jsem poridila baby design walker z druhe ruky, byl prostorny, mel dobry pristup ke kosiku, po dovolene jsem ho prodala za stejnou cenu, jak jsem poridila. Mela jsem strop 1500, aby mi nebylo lito, kdyby se znicil ;)
Zrovna valco jsem si brat nechtela, bala jsem se, ze se znici behem letu nebo na horkem pisku.

Saffiraa
Závislačka 3883 příspěvků 8 inzerátů 24.01.19 13:33
@ovetru píše:
Kvuli dovolene jsem poridila baby design walker z druhe ruky, byl prostorny, mel dobry pristup ke kosiku, po dovolene jsem ho prodala za stejnou cenu, jak jsem poridila. Mela jsem strop 1500, aby mi nebylo lito, kdyby se znicil ;)
Zrovna valco jsem si brat nechtela, bala jsem se, ze se znici behem letu nebo na horkem pisku.

Valco je držák, měli jsme ho u moře 14 dní a přežil to v pohodě. Není ani trochu vyšisovaný. Jen jsem do něj měla bavlněnou poldožku, aby se dcera nepotila. :D

Pidulka1991
Závislačka 3147 příspěvků 24.01.19 13:45

Kupovali jsme k moři jeté Valco, chtěla jsem aby se dal zavřít v dovnitř takže v letadle mi ho nezaspinili… Přežil to v pohodě, vysisovany není…

honzek86
Kecalka 322 příspěvků 24.01.19 13:51
@Ailenka píše: …Máme v plánu pořídit nejaký sporťák - podmínky jsou jasné - skladné, ne zas tak moc těžké a hlavně pro malýho pohodlné…

Toyota Supra :palec: až budu velkej, taky si ho koupím 8)

ovetru
Povídálka 24 příspěvků 24.01.19 14:06
@Saffiraa píše:
Valco je držák, měli jsme ho u moře 14 dní a přežil to v pohodě. Není ani trochu vyšisovaný. Jen jsem do něj měla bavlněnou poldožku, aby se dcera nepotila. :D

Souhlasim, ze valco je drzak, ale nechtela jsem brat k mori novy kocar, nejsem presvedcena o jemne peci letistnich zrizencu, kdyz ho davali do letadla ;) navic mam valco s nafukovackami, radsi jsem do pisku zvolila penova kola.

Petula2208
Povídálka 27 příspěvků 24.01.19 14:38
Petite&Mars Easy

Dobrý den. My měly Petite&Mars Easy a super. Je to fakt lehký a prostorný kočár za super cenu. (Mám ho připravený na jaře k prodeji, náš už je do toho velký :lol: ). Klidně se ozvěte pro více informací :mavam:

Ailenka
Nováček 6 příspěvků 24.01.19 14:49
@honzek86 píše:
Toyota Supra :palec: až budu velkej, taky si ho koupím 8)

Hele, setrime na dodge charger srt hellcat, toyota musi pockat :think:

Ailenka
Nováček 6 příspěvků 24.01.19 18:22
@Petula2208 píše:
Dobrý den. My měly Petite&Mars Easy a super. Je to fakt lehký a prostorný kočár za super cenu. (Mám ho připravený na jaře k prodeji, náš už je do toho velký :lol: ). Klidně se ozvěte pro více informací :mavam:

Dekuji, mrknu na to podrobneji, ale asi bychom radsi neco, co ma vyssi nosnost, at to dyl vydrzi :)

Ailenka
Nováček 6 příspěvků 24.01.19 18:23

Takze na Valco je vic dobrych recenzi, omrknu, dekuju :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >