Lze stihnout přestup - let?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
katyna1984
Zasloužilá kecalka 658 příspěvků 24.01.19 11:06
Lze stihnout přestup - let?

Zdravím. Hledám letenku do Portorika a nejvýhodněji v poměru doba cesty vs. cena vychází let přes Madrid. Ale - tam se letí s ČSA, z Madridu jinou let. společností. Je potřeba přesun na jiný terminál. Odbavené bude jedno zavazadlo. Čas je na vše 1h 40 minut. A můj dotaz pro zkušené zní - dá se to vůbec stihnout? Je to reálné, nebo ne?

Děkuji za postřehy.

Reakce:
astoret
Ukecaná baba ;) 1412 příspěvků 24.01.19 11:17

@katyna1984 je to minimální čas, ideál by byl alespon 2 - 2 a půl hodky, ale dá se, nemsíte mít velké zpoždění ale

P4ja
Echt Kelišová 7784 příspěvků 1 inzerát 24.01.19 11:17

@katyna1984 Tady jsem našla, co hledáš. Podle toho záleží, jestli máš rezervaci na celý let a nebo máš dvě různé letenky. Podle toho se musíš řídit. https://www.cestujlevne.com/…p-na-letisti

Nikku12
Kecalka 267 příspěvků 24.01.19 11:18

Je to v rámci jedné letenky? My kvůli zpožděnému letu stihli přesun v Bangkoku za 40minut a to je fakt velké letiště. Jen nám dorazily později zavazadla a ty nám přivezli do hotelu.

milktea
Kecalka 210 příspěvků 5 inzerátů 24.01.19 11:22

@katyna1984 takže máš dvě separátní letenky? Dle mého by se to teoreticky stihnout dalo, ale s jazykem na vestě a ty nervy… Neriskovala bych to. Proto je i ta letenka asi cenově dobrá, moc lidí do toho nejde.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25858 příspěvků 24.01.19 11:29

Běžně takové přesuny stíháme bez problémů. Samozřejmě, pokud se ti zpozdí letadlo z Prahy, tak máš problém :nevim:

ugluk
Hvězda diskuse 44683 příspěvků 24.01.19 11:31

Já bych do toho asi nešla, už se mi stalo, že byl první let zpožděný a druhý navazující uletěl. Popř. se mi stalo, že já to sice s jaykem na vestě stihla, ale zavazadlo ne, takže jsem pak strávila x hodin na cílovém letišti čekáním na něj. Ale pokud jsi odvážná, tak šance je tam solidní.

vjerunqa
Závislačka 3210 příspěvků 24.01.19 11:39

@katyna1984 Ahoj, je to cesta v rámci jedné letenky? Pokud ano a necháš se odbavit až do cílové destinace, pak ano, dá se to s přehledem stihnout. Klidně napiš konkrétní lety.

katyna1984
Zasloužilá kecalka 658 příspěvků 24.01.19 12:12

Ano, vše by bylo zakoupeno v rámci jedné letenky. Tak si právě říkám, že by to snad ta letecká společnost nenabízela, pokud by se to nedalo reálně stihnout.

@vjerunqa mohla bych napsat sz?

Děkuji

twinkletwinkle
Kecalka 133 příspěvků 24.01.19 12:25

Kazde letiste ma nastaveny svuj “minimalni” cas na prestup. Hodina a 40 min by na madrid mely bohate stacit, zjisti si na webu letiste, na ktery terminal priletis / ze ktereho odletas. Na Barajasu je mezi terminaly vlak. A poznamka na okraj - zavazadla jsou vetsinou rychleji v letadle nez cestujici.

hanicka182
Povídálka 28 příspěvků 24.01.19 12:59

Já myslím, že úplně v pohodě :D

vjerunqa
Závislačka 3210 příspěvků 24.01.19 13:44
@katyna1984 píše:
Ano, vše by bylo zakoupeno v rámci jedné letenky. Tak si právě říkám, že by to snad ta letecká společnost nenabízela, pokud by se to nedalo reálně stihnout.

@vjerunqa mohla bych napsat sz?

Děkuji

Přesně tak.

Napiš.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Vignerová zveřejnila nový vztah v opilém videu! Její milenec je autor seriálu Most!

I když se Aneta Vignerová (31) snažila mlžit a tvrdila, že scénárista Petr... číst dále >

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >