Sprchový kout 100x80

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Attila8
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.14 15:25
sprchový kout 100x80

Ahoj holky, děláme teď s manželem koupelnu a chceme sprcháč…a chceme ho v rozměru 100×80 máte někdo doma? je lepší mít posuvné dveře, nebo klasické otevírací…a co říkáte na zboží z Polska? brát nebo nebrát? dík za odpovědi a případné postřehy… :kytka: :mavam:

Reakce:
malinika
Kelišová 5729 příspěvků 02.10.14 15:28

Máme. ;) S otvíracími dveřmi. A zatím spokojenost.
Posuvné jsme nekupovali kvůli tomu, že se v nich drží špína nedají se pořádně vyčistit.
Se zbožím z Polska neporadím, zkušenosti nemám.

Kačkerezáda
Ukecaná baba ;) 1137 příspěvků 02.10.14 15:32

@Attila8 máme sprcháč v tomto rozměru, ale není to hotový box, vyzdění, vanička a otevírací dveře. Je to super, z těch hotových boxů mě jímá klaustrofobie :) Polsko mě nevadí, nekupuju jídlo z polska, ale spotřební věci, proč ne, ty zřejmě nebudou nacpaný antibiotikama nebo posypovou solí. Ty dveře máme roltechnik, nevím jestli je to polský, ale spokojenost maximální.

Attila8
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.14 15:45

Děkuji za tipy…chtěli jsme právě posuvné dveře, připadá mi totiž že klasické otevírací mi vapdnou :D že to sklo je moc těžké a drží to taková nic moc tenká konstrukce :D já právě chtěla ten masážní box, jenže kde jsme byli tak to bylo strašně vachrlaté a rozvyklané :roll: a navíc nevím jak bysme ho do té pidi koupelny vpravily :lol: a jak to bylo u vás s cenou? jestli se můžu zeptat?

SiriusGG
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 02.10.14 15:54

Sice máme sprchu 1600×1000, ale i tak zareaguji. Dveře doporučuji posuvné je to bezpečnější, bezpečnostní sklo s nějakým vzorem. Čiré neber, na údržbu je to náročné, v podstatě mytí celých dveří po každém sprchování, např. Ravak. Mohu doporučit místo vaničky radši klasickou dlažbu plus sprchový žlab, ale musí se opravdu pečlivě udělat hydroizolace. Polsko by jsem nebral, je to investice na několik desítek let, tady se nevyplatí zbytečně šetřit. Pokud by jste potřebovali vědět něco více, tak se ptej. Nekolik let pracuji ve firmě, která tohle prodává.

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 02.10.14 16:12
@SiriusGG píše:
Sice máme sprchu 1600×1000, ale i tak zareaguji. Dveře doporučuji posuvné je to bezpečnější, bezpečnostní sklo s nějakým vzorem. Čiré neber, na údržbu je to náročné, v podstatě mytí celých dveří po každém sprchování, např. Ravak. Mohu doporučit místo vaničky radši klasickou dlažbu plus sprchový žlab, ale musí se opravdu pečlivě udělat hydroizolace. Polsko by jsem nebral, je to investice na několik desítek let, tady se nevyplatí zbytečně šetřit. Pokud by jste potřebovali vědět něco více, tak se ptej. Nekolik let pracuji ve firmě, která tohle prodává.

Proč jsou posuvné dveře bezpečnější? Máme 5 let otvírací a žádný problém nikdy nebyl…

Ali-Ali
Extra třída :D 11138 příspěvků 02.10.14 17:03

Posuvne dvere jsou strasne na udrzbu, uz nikdy vic. s otviracima nevidim problem, pokud teda jima nevypadnes ven pri koupelnovych hratkach ;)

jo a vzorovane sklo mi prijde desne vzhledove, radeji ciste s protikapkovou upravou a koupit kvalitni prostrek na cisteni.

Attila8
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.14 17:58

@Ali-Ali nooo to je slovo do pranice :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

SiriusGG
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 07.10.14 19:43
@malinika píše:
Proč jsou posuvné dveře bezpečnější? Máme 5 let otvírací a žádný problém nikdy nebyl…

Tak u Vás vše OK. Ale vím o případech kdy děti rozbily dveře o zeď nebo se na nich zhoupli a zničili je, to se u posuvných nestane. Posuvné potřebují i mnohem méně prostoru na otvírání.

Attila8
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.14 20:27

Tak lidi změna :mrgreen: ukecala jsem mojeho pro vanu :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Muž roku Jiří Kmoníček: Čekal jsem lechtivé zprávy, ale ne fotky penisu od muže

Nejkrásnější Muž Česka Jiří Kmoníček (24) je po vítězství v soutěži krásy na... číst dále >

Stanjura zuřivě hájí vyhazov Klause ml. z ODS, radní Richter mluví o diletantismu

Svým jednáním dlouhodobě poškozoval dobré jméno strany, nerespektoval její... číst dále >