Sprej Frontline

30.6.21 22:28

Sprej Frontline

Dobrý den, mám takový dotaz. Dnes jsem pejska stříkala poprvé sprejem frontline a přehlédla jsem, že se má vetřít rukavicí a já to dělala rukou. Hned jsem si po aplikaci umyla pořádně ruce. Vaší to hodně? Děkuji za případnou odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
451
30.6.21 22:32

Pokud se neosypes, tak je to v pohodě. Asi bych si ruce ještě promastila krémem :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1550
30.6.21 22:38

Vadit by to nemělo. Máme už druhého pejska a frontline používám často. Jednou mi došel můj spray proti klíšťatům, tak jsem se stříkla Frontlinem. :mrgreen: Mám hodně citlivou pokožku a bez reakce. Buď v klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
500
30.6.21 22:40

Tak já jsem kupovala Frontline takovou pipetu, kde se jen ulomil uzávěr a lilo se to psovi za krk s tím, že se to postupně jakoby rozptýlí po celém těle. Fungovalo skvěle a ruce jsem si jen běžně umyla a v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7554
30.6.21 23:08

Ber to jako bonus, že máš na pár týdnů ochranu proti klíšťatům. :mrgreen: No ale vážně, kočce to vždy vmasíruji rukavicí, ale s její manipulací a přidržováním kočky druhou rukou mám od toho obě ruky. Smrdí to, mám sušší kůži a to je tak vše. Jestli se neosypeš, tak se ničeho horšho neboj. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9956
30.6.21 23:25

Já si jednou cáknul frontline z tý plastový pipety do oka a nic. Takže to neřeš, to bude v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8720
1.7.21 02:17

Nebala bych se, dostalo se mi to na kuzi uz X krat, pouzivam ten pripravek pro zvirata uz roky, byla bych klidna. Dobre si umi ruce a v pohode. A pro priste si das rukavice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat