Prodej štěňat bez PP

395
30.6.21 20:59

Prodej štěňat bez PP

Ahoj. Mě proste zajima tahle věc, jestli tu nekdo takovy je, kdyz vidim ty ceny „plemene“ za stene na bazoši.

Ja jsem odpurce mnozeni psu bez PP za ucelem zisku. A krizence mam, adoptovaneho. Kdyz pominu to ostatni…

Zajima me, kdyz ma fena cca 6 stenat a vidim ceny 15-20k i víc. To jako opravdu máte cca 120k zisku do kapsy twl? A co s tim? Dovolená? setreni na dům? Nebo co?
To je hustá zlodějna.
Na to, že chovatel s náklady na chov, vyšetření, bonitaci, výstavy, zkoušky atd.. je sotva v plusu, jede na zivnost a odvody, toto je opravdu dobrej haluz. To fakt nikdo nehlídá? :zed:
Nehlede na ty chudáky, kteri tomu naletí.

Dneska jsem cetla, ze nedostali PP kvuli pandemii a cena 22k… No masakr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
830
30.6.21 21:01

Je to tezkej business, nehlida to nikdo, proto je tolik pripadu mnoziren. Dokud lidi budou kupovat zvirata bez PP, pokvete to dal. Kde je poptavka, je i nabidka :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
395
30.6.21 21:05

@Sardelka nemyslim zrovna mnozirny, ale jen mnozitele. Takovy ty normalni lidi, kde proste maji psy v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
395
30.6.21 21:05

@Sardelka JJ to mi je jasny. Ale jako driv 5k a dneska 20k… Mazec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30990
30.6.21 21:07
@dracula-s píše:
Ahoj. Mě proste zajima tahle věc, jestli tu nekdo takovy je, kdyz vidim ty ceny „plemene“ za stene na bazoši.

Ja jsem odpurce mnozeni psu bez PP za ucelem zisku. A krizence mam, adoptovaneho. Kdyz pominu to ostatni…

Zajima me, kdyz ma fena cca 6 stenat a vidim ceny 15-20k i víc. To jako opravdu máte cca 120k zisku do kapsy twl? A co s tim? Dovolená? setreni na dům? Nebo co?
To je hustá zlodějna.
Na to, že chovatel s náklady na chov, vyšetření, bonitaci, výstavy, zkoušky atd.. je sotva v plusu, jede na zivnost a odvody, toto je opravdu dobrej haluz. To fakt nikdo nehlídá? :zed:

je to normální vztah nabídla - poptávka. Pokud je to normální štěně, z rodiny, kde mají psy rádi, starají se, proč by za štěňata bez papíru nemohli chtít patřičně zaplatit. Vždyť to nemusíš kupovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22717
30.6.21 21:08
@dracula-s píše:
@Sardelka JJ to mi je jasny. Ale jako driv 5k a dneska 20k… Mazec.

To je coronou. Po psech hrozně stoupla poptavka co byly karantény, tak proč by na tom člověk nevydělal no. Když to někdo kupuje, tak nemaj důvod psy rozdávat zadarmo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33077
30.6.21 21:11
@dracula-s píše:

To je hustá zlodějna.

Chtěla bych vidět tu tykev, co koupí nepapírového psa za 22k 8o Dokud lidi budou zvířata kupovat za tolik peněz, NIC se nezmění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
395
30.6.21 21:11

@vokishka proč? Protože to není plemeno? Kde to má napsané? Ty stenata nejsou ani cipovana, mela by být. Nemas puvod dolozeny, zdravotni testy rodicu, nic. U PP psu ano a proto je cena vysoka - vis jak je financne a casove narocne psa uchovnit? Vystavy, testy, u nekterych zkousky… mit zivnost, platit poplatky na klubu, odvody…

A u bez PP akorat nakryt a prodat? Proto treba. To neni v poradku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30990
30.6.21 21:13
@dracula-s píše:
@vokishka proč? Protože to není plemeno? Kde to má napsané? Ty stenata nejsou ani cipovana, mela by být. Nemas puvod dolozeny, zdravotni testy rodicu, nic. U PP psu ano a proto je cena vysoka - vis jak je financne a casove narocne psa uchovnit? Vystavy, testy, u nekterych zkousky… mit zivnost, platit poplatky na klubu, odvody…A u bez PP akorat nakryt a prodat? Proto treba. To neni v poradku.

tak to nekupuj, to je jednoduché. Pokud za to lidi peníze nedají, nebude se to za tolik prodávat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
395
30.6.21 21:14

A hlavne pes s PP a chovatel je registrován…

Bez PP pes nikoliv, chovatele uz nedohledáš… takze vlastne 22k stoji neco, co neexistuje. Proto nechápu jak je takový zločin v dnesni dobe netrestán.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13048
30.6.21 21:16
@dracula-s píše:

To je hustá zlodějna.

Kdyz to nekdo koupi…

Ale pozor, danit musi i bez PP.
A PP chovatel zivnost mit myslim nemusi.

Jinak mas teda velice zkreslene predstavy o nakladech na stenata (jakakoliv stenata).
U velkeho plemene te bude jedno stene stat na nakladech klidne 6 tisic.
A prtavci zas nemivaji tolik stenat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
395
30.6.21 21:16

A hlavne PP pes, vrh a chovatel je registrován.

Bez PP stene ne, takze clovek koupi psa, ktery teoreticky neexistuje, vyjma záznamu veterinare… a chovatel uz se nikdy nedohleda. Nechapu, ze takovy zlocin nikdo netrestá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30990
30.6.21 21:17
@dracula-s píše:
A hlavne pes s PP a chovatel je registrován…Bez PP pes nikoliv, chovatele uz nedohledáš… takze vlastne 22k stoji neco, co neexistuje. Proto nechápu jak je takový zločin v dnesni dobe netrestán.

jaký zločin pořád, můžu prodat co chci za kolik chci, pokud jednám na rovinu. Ten kupující ví, že pes nemá papíry, když nechce, nekoupí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13048
30.6.21 21:20
@dracula-s píše:
A hlavne PP pes, vrh a chovatel je registrován.Bez PP stene ne, takze clovek koupi psa, ktery teoreticky neexistuje, vyjma záznamu veterinare… a chovatel uz se nikdy nedohleda. Nechapu, ze takovy zlocin nikdo netrestá.

Nechci nic rikat, ale spousta PP chovatelu jsou mnozky jak vysite.
Preslechtene, nemocne, za 50 tisic, nekup to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
395
30.6.21 21:21

@Lucie_Sx nebudu zde nic odborne rozepisovat, bylo by to na dlouho. Prehled mam, nemej strach. U kazdeho plemene je to jinak.
A stejna tak i u PP chovu jsou zlodejove.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat