Sráží sušička pouze jedno?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
6.12.21 08:09

Sráží sušička pouze jednou?

…nebo se vlakna srazi nekolikrat a z jeansu se stanou trictvrtaky?…kupujete vetsi obleceni? Pomaha to?

Diky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12848
6.12.21 08:15

Nikdy se mě nic nesrazilo. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56520
6.12.21 08:17

Mně sušička běžně nesráží. Ale jinak jak co. Nejkritičtější je prý to první sušení nové věci, to klidně nechávám uschnout navolno. Ale třeba látkovky, které se teda praly na vyšší teplotu a se srážením se počítalo už u praní, se nejvíc srazily tak za prvních pět praní a po deseti vypráních už byl stav prakticky neměnný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2645
6.12.21 08:24

Hele mě se pokaždý manžel ptá jestli sušička mu nesrazila kalhoty :mrgreen: Ale myslím že trochu sráží. Ale zas nemusíš mít obavy že budeš mít s kalhot tříčtrťáky, zatím se to nestalo. I na sušičce lze nastavit teplotu sušení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28777
6.12.21 08:30

Když nastavis správný program, nedáváš tam co do sušičky nepatří, tak nesrazí nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16058
6.12.21 08:35
@Kriss Tina píše:
Když nastavis správný program, nedáváš tam co do sušičky nepatří, tak nesrazí nic.

No jo, ale podle etiket by pak do sušičky nemohlo 90 % oblečení.
Mě teda sušička sráží ponožky, zde kupuji o několik čísel větší. A některé kalhoty tam také nedávám. Manželova trička musím po vyndání vytáhnout na délku ještě za tepla a jsou OK. A úplně nové věci nechávám po prvním vyprání schnout volně a teprve na druhé praní jdou do sušičky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9606
6.12.21 08:45
@nozu píše:
No jo, ale podle etiket by pak do sušičky nemohlo 90 % oblečení.
Mě teda sušička sráží ponožky, zde kupuji o několik čísel větší. A některé kalhoty tam také nedávám. Manželova trička musím po vyndání vytáhnout na délku ještě za tepla a jsou OK. A úplně nové věci nechávám po prvním vyprání schnout volně a teprve na druhé praní jdou do sušičky.

A to pomůže?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28777
6.12.21 08:49

@nozu no nevím, já mám fakt miminum věcí, co do sušičky nesmí. Nekupuju moc umělé materiály a na spoustu věcí mám speciální program. Bavlnena trika mi to třeba nikdy nesrazil :nevim: pokud mám něco dražšího, co vidím že do sušičky nesmi, tak nechám uschnout jen tak. Ale nechat prvne uschnout volně a na další praní to dát do sušičky nepomůže, takhle mi srazila synovo oblečení, když sem nepřečetla štítek a hodila ho susit a to už bylo prane několikrát předtím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67432
6.12.21 08:51

@Lucie Se-Pta nikdy se mi nic nesrazilo..a když džíny vyperu, pokaždé jsou menší, ale roznosi se to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25822
6.12.21 08:54

Nekvalitní oblečení se ti srazí. Pokud je ušité z neošetřené a předem nevysrážené bavlny, tak se zdrcne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
6.12.21 09:07

Mně teda sušička věci sráží, už jsem si zvykla kupovat oblečení o 1 číslo větší. Srazí mi ho vždy jen při prvním sušení a pak už se nezmenšuje.
Dražší značkové oblečení raději suším mimo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26654
6.12.21 09:16
@Lucie Se-Pta píše: …nebo se vlakna srazi nekolikrat a z jeansu se stanou trictvrtaky?…kupujete vetsi obleceni? Pomaha to?Diky!

Nikdy se mi nic nesrazilo, nebo jsem si toho aspoň nevšimla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36657
6.12.21 09:25

Debaty o sušičkách ve mně vždycky vyvolávají dojem, že žiju v jiném světě, než zbytek emimina. :lol: :lol:

Holky tady suší VŠECHNO, NIKDY se jim nic nesrazí a VŠECHNO jejich obleční má cedulku, že se sušit smí. :lol:

U našeho oblečení má tak 80% symbol, že se sušit nesmí, i když je to 100% bavlna. Věci se mi srážejí a to, i když suším šetrně.

Do sušičky dávám manželovy trencle, trička, košile, ponožky a ručníky.
Zbytek suším na sušícím žebříku v koupelně.

Třeba dětské legíny, i když mají symbol, že se sušit smí, se podle mě srazí vždycky :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
6.12.21 10:54

U něčeho se mi to stává musí se vysledovat značka která to dělá…to je různé dělají to i levné ale i drahé značky, do kterých by to člověk neřekl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10831
6.12.21 11:19

Srazilo se mi x věcí, fusekle pravidelně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat