Srpnová miminka 2017

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

fazolinka87
Kecalka 166 příspěvků 07.02.17 08:01
Srpnová miminka 2017
:srdce:
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Lucie4B
Stálice 66 příspěvků 07.02.17 08:06
:dance:

fazolinka87
Kecalka 166 příspěvků 07.02.17 08:16

Jsem ráda pro každou maminku co přijde a vypovídá se s ostatními maminkami co budou mít srpnová miminka já mám termín 16.8 :)

jannie.23
Kecalka 369 příspěvků 07.02.17 09:17

Ahoj budoucí maminky :)

Mám termín dle MS 20.8. a dle UTZ 26.8., tak uvidíme, kdy se nám to naše štěstí vyklube na svět :lol:
Příští týden mě čeká 1. screening, tak snad to dopadne dobře a budeme se dál radovat :srdce:

fazolinka87
Kecalka 166 příspěvků 07.02.17 09:24

@jannie.23 ahojky já mám termín podle MS 16.8 podle utz zatím nemám. 1 screening mi braly teprve krev a na utz jdu ted ve čtvrtek tak jsem takova nervózní nu jelikož se mi do toho při motal hematom pod miminkem ale věřím ze bude vše vporadku :)

jannie.23
Kecalka 369 příspěvků 07.02.17 09:37

@fazolinka87
Tak mě tento TP řekla gynekoložka už při prvním potvrzovacím UTZ :think:

A nemusíš se bát, já mám taky od začátku pořád něco..nejdřív cystu, pak záněty a do toho mám dvě dělohy a teď mi doktorka na posledním UTZ říkala, že se ta netěhotná děloha nezmenšila, ale naopak má vysokou sliznici a asi si o sobě taky myslí, že je v tom :mrgreen:

Jinak myslím, že pokud ti dopadla v pořádku krev, tak z UTZ nemusíš mít obavy ;)

fazolinka87
Kecalka 166 příspěvků 07.02.17 10:14

@jannie.23 mě ještě TP neřekla nu ale myslím si že to nebude velký rozdíl říkala snad jednou ze podle utz jsem jen o jeden den napřed než podle menstruace ale zapsané to nemam. Tak taky koukám ze to nemáš jednoduche. Nu mě t výsledky krve řeknou až dohromady s utz takže je stále ještě nevím.

jannie.23
Kecalka 369 příspěvků 07.02.17 10:19

@fazolinka87
Já měla totiž po zamlklém těhu v květnu trochu rozbouřený cyklus, takže kdoví kdy byla OVU a termíny porodu mám teda týden od sebe no :mrgreen:

Mě v těhotenství takhle nic není, žádné nevolnosti, únava..jen ty opakující se záněty a teď kdovíco s tou druhou dělohou. Ale věřím, že miminko je silné a vše se v pořádku zvládne ;)

To je zvláštní, asi se to u Vás dělá jinak..vím, že já půjdu na krev, hned mi řeknou výsledky a pak hned na UTZ, poslechnout srdíčko atd a tentýž den budu vědět jestli je vše OK.

Ivetkaaaaaa1
Kecalka 227 příspěvků 07.02.17 10:25

Ahoj holky, můžu se přidat? Mám termín 30.8. :)

fazolinka87
Kecalka 166 příspěvků 07.02.17 10:33

@jannie.23 já též nemam nevolnosti únavu tedy občas pociťují jelikož už mám dva raubire doma :D jinak jsem problémů zatím neměla jen to spineni a pak mi důvod spineni nasel ten hematom tak mam klidový režim. Nu ja nevím zda je tu mě jiné jelikož mi bude letos 30 tak mi dělali první screening dříve a pak půjdu ještě na jeden později ale řekli mi ze výsledky dostanu v ten den co jdu na utz.

jannie.23
Kecalka 369 příspěvků 07.02.17 10:33

Tak se holky pochlubte fotkami z UTZ ;)

Tady jsme 10+3 TT :srdce:

fazolinka87
Kecalka 166 příspěvků 07.02.17 10:34

@Ivetkaaaaaa1 ahojky určitě musez jsme rádi za každou novou maminku :D

jannie.23
Kecalka 369 příspěvků 07.02.17 10:35

@fazolinka87 Spíš jsem to myslela tak, že možné v každém městě nebo tom centru mají svůj postup.. Já budu mít obojí v jeden den. Ale stejně se nejvíc těším až ho zase uvidím a že poprvé uslyším tlukot :srdce:

fazolinka87
Kecalka 166 příspěvků 08.02.17 08:15

Tak tohle je Moj drobecek :srdce: 12+1 :D

fazolinka87
Kecalka 166 příspěvků 09.02.17 07:13

Ahojky holky tak dnes mě čekají výsledky prvního screeningu tak jsem nervózní hlavně z toho hematomu včera jsem zas začal spinit tak doufám ze te mě odchází ten hematom. Jsem nervózní jak mala :(

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Krym, místo, o němž se teď hodně mluví: Co tam vidět a jak se tam dostat?

Kauza Čapí hnízdo znovu rozvířila veřejné diskuze poté, co byla zveřejněna... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >