Reklama

Termín porodu říjen 2017

Fotoalbum tématu (548) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Majduleee
Zasloužilá kecalka 967 příspěvků 01.02.17 10:42
Termín porodu říjen 2017

Do této skupinky zvu všechny těhulky, které mají termín porodu v říjnu 2017. Vítejte :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 806 Další »

Reklama

Reakce:

Majduleee
Zasloužilá kecalka 967 příspěvků 01.02.17 10:47

Ahoj :-). Jsem těhotná krátce, dneska 5+0 podle poslední menstruce. A příští týden se chystám poprvé k doktorovi. Termín porodu mi vychází na začátek října. Testovala jsem tři dny před očekávanou menstruací a už jsem na testu měla krásné dvě //. Čtyři dny po vynechaní ms jsem už měla pěknou dálnici. Je tu někdo, kdo se přidá do skupinky?

ChZuzka
Ukecaná baba ;) 1529 příspěvků 01.02.17 10:58

@Majduleee ahojik :) ja jsem dneska 5+5 podle ms :) ale ovu mam pozdeji takze tipuju ze jsem 5+2 :) dneska jdu na kontrolu ve 14 hodin :) tak jsem docela nervozni :) jinak cekam druhe :)

Majduleee
Zasloužilá kecalka 967 příspěvků 01.02.17 11:48
@ChZuzka píše:
@Majduleee ahojik :) ja jsem dneska 5+5 podle ms :) ale ovu mam pozdeji takze tipuju ze jsem 5+2 :) dneska jdu na kontrolu ve 14 hodin :) tak jsem docela nervozni :) jinak cekam druhe :)

Držím palce, dej vědět, jak to vypadá :-). Já čekám čtvrté :-) mám doma samé kluky

kristyna92
Kecalka 492 příspěvků 01.02.17 15:02

Ahoj, já čekám první a dnes jsem 5+4 tt a dle výpočtů mi TP vychází na přelom září/října 2017 :pankac:
Zítra mě čeká první návštěva u gynekologa, tak se už nemůžu dočkat :)

@Majduleee Teeeda…čtvrté, tak snad se vám poštěstí holčička :kytka:

ChZuzka
Ukecaná baba ;) 1529 příspěvků 01.02.17 15:34

Tak jsem po kontrole :) tehotenstvi potvrzeno ale zatim tam byla jen dutinka. Na dalsi kontrolu jdu 15.2. :) tak snad uz bude vsechno videt :)

Majduleee
Zasloužilá kecalka 967 příspěvků 01.02.17 17:05
@ChZuzka píše:
Tak jsem po kontrole :) tehotenstvi potvrzeno ale zatim tam byla jen dutinka. Na dalsi kontrolu jdu 15.2. :) tak snad uz bude vsechno videt :)

Tak moc blahopřeji k potvrzení tehu :-) Vidím, že už máš doma krásnou holčičku :-)

Majduleee
Zasloužilá kecalka 967 příspěvků 01.02.17 17:13

@kristyna92 ahoj :) gratuluji k prvnímu tehu :-). Raději bys kluka nebo holčičku? Myslím, že jsem si přála poprvé kluka. Teď by byla holčička fajn :lol: Zitra držím palce a dej určitě vědět, jak to vypadá :-)

ChZuzka
Ukecaná baba ;) 1529 příspěvků 01.02.17 18:56

@Majduleee jj mam doma malou certici :D ma 26m :) ted jsme doma vsichni nemocni :( tak si uzivame

Majduleee
Zasloužilá kecalka 967 příspěvků 01.02.17 19:57

@ChZuzka u nás taky všichni kluci byli nemocní, to jsem měla radost :D.

Majduleee
Zasloužilá kecalka 967 příspěvků 01.02.17 20:00

Máte už nějaké těhotenské obtíže? Já zatím bez příznaků :)

ChZuzka
Ukecaná baba ;) 1529 příspěvků 01.02.17 21:30

@Majduleee jeste jsem to ani nevedela a uz me bolely prsa :D ale uz to preslo :) a je mi obcas nevolno :) a je mi teda strasna zima ;) jo a jeste jsem unavena

kristyna92
Kecalka 492 příspěvků 02.02.17 06:50

@ChZuzka Gratuluji..myslím, že dnes na kontrole na tom budu dost podobně jako ty…jdu až odpoledne, pak dám vědět :)
@Majduleee Já i přítel bysme jako první chtěli asi spíš kluka, ale popravdě nám to je teď tak nějak jedno…hlavně, aby bylo všechno v pořádku :srdce:

Těhotenské potíže mi přijde, že nemám zatím žádné…trochu mě teda bolí prsa a k večeru jsem možná o něco víc unavená, ale těhotně si vlastně vůbec nepřipadám, ale možná je ještě brzy :nevim:

ChZuzka
Ukecaná baba ;) 1529 příspěvků 02.02.17 07:14

@kristyna92 drzim palce :) me ty tehotenske priznaky minule zacali tak kolem 6-7 tt :) a treba ti ani nezacnou :)

kristyna92
Kecalka 492 příspěvků 02.02.17 15:51

Holky, nechcete se připojit do uzavřené skupiny https://www.emimino.cz/…p-zari-2017/ ??
Já mám ted termín přelom září/října…takže jsem tam :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 806 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Reklama