Zářijová miminka 2017

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MartinaKoub.k
Stálice 59 příspěvků 03.01.17 09:20
Zařijový miminka 2017

Tak holky konečne se zadařilo a jsem v tom ;-)
Mam uz 5 dni spozdeni, vcera jsem si delala test a vyšli dve čárky, a jsou obě pekne videt. Podle všeho zitra vstupuji do 5 týdne. Akorat jsme stim ted moc nepocitali. Mela jsem jit tedka 12.1 na operaci se žlučnikem. Mám ho plný kamenu a posledni dva mesice me zlobil. Takže ted nevím jak to udělat. Nema nekdo nejakou radu?

Ps: Potrat, ale nepřichazí v uvahu. Znovu o něj|ni nechci přijít.
Jsem štastná. A termín by mel být v zaři jako ja, deda a muj tata. To je mazec :-D
A co vy? Komu se na vanoce poštestilo?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Mates89
Ukecaná baba ;) 1409 příspěvků 03.01.17 09:30

Ahoj, nám se ani tak nepoštěstilo jako jsme tomu pomohli :D absolvovali jsme ivf :) včera jsem byla na krvi tak HCG 8200. Nevím jak se mi to bude počítat ale TP by měl být začátkem září :dance:

MartinaKoub.k
Stálice 59 příspěvků 03.01.17 09:35

@Mates89 tak aspon tak gratuluji. :)
Ja jsem ted mluvila s doktorem a operace je zrusena. Takze to je fajn.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 09:59

Nam se taky zadarilo. Přesně na Vanoce. :mrgreen: Zatim anonym. Termin zatim vychazi 19.9.

MartinaKoub.k
Stálice 59 příspěvků 03.01.17 10:03
@Anonymní píše:
Nam se taky zadarilo. Přesně na Vanoce. :mrgreen: Zatim anonym. Termin zatim vychazi 19.9.

To nam taky mam takovy tuseni ze to bylo na pritelovi narozeniny 16.12.
Taky to je zatim nikdo nevi. Jen ja, pritel a moje mamca. Jinak nikdo a vy :-D
Ale zatm si to nechame pro sebe. Uz jednou jsme ptrisli tesne pred koncem tretiho mesice o jedno mimi, takze nechci nic riskovat nova :-)

Mates89
Ukecaná baba ;) 1409 příspěvků 03.01.17 16:14

@MartinaKoub.k chá­pu tvé obavy. Také jsme na jaře o prcka přišli v 8.tydnu.

Patie
Ukecaná baba ;) 2463 příspěvků 2 inzeráty 30.01.17 09:51

My jsme (neplánovaně) zadělali na prcka zřejmě někdy kolem Silvestra, takže doufám, že neplatí - jak na Nový rok, tak po celý rok :D Jedno dítě pro rok 2017 bude stačit :D
Jinak my už to pár lidem řekli, rodičům, přítel v práci (tam se to nemá kde roznést) a já pár známým v místě školy. Zatím to nechceme říkat kamarádům a dalším příbuzným, aspon do toho 3. měsíce, jak píšete. Jsem v tomhle dost pověrčivá a pořád mám strach, aby se něco nepokazilo :oops:

lucikk86
Zasloužilá kecalka 910 příspěvků 06.02.17 14:08

Ahoj holky :) Tak jsme dnes byla na kontrole a jsem 7+0 srdíčko krásně blikalo :oops: je to moje druhé tehu, první skončilo v srpnu v 9 tt. Tak snad teď bude vše ok :oops:

Patie
Ukecaná baba ;) 2463 příspěvků 2 inzeráty 06.02.17 15:00

@lucikk86 gratulace ;) já dnes byla taky na kontrole, 6+5, a srdíčko jsme taky slyšeli :) až mi z toho později slzicka ukápla :D

Alishka111
Kecalka 465 příspěvků 06.02.17 15:41

A já se také přidám, s naším druhým očekávaným děťátkem. Po roce snažení, počítání a měření se nám podařilo v šíleném prosincovém shonu (ani teda nevím kdy, skoro na nic nebyla síla). Legrace je, že celý rok vím přesně, kdy byla ovulace, beru femibion, zdravě jím a teď jsem si nepamatovala ani poslední měsíčky, listovku jsem si zobla asi dvakrát a jedla jen jednou denně a ještě většinou nějaký hrůzy :-D

No ale je na cestě, piškůtek, dnes jsme 9+4, termín 7.9.. Další kontrolu máme až za deset dní, nemůžu se dočkat ;)

Patie
Ukecaná baba ;) 2463 příspěvků 2 inzeráty 06.02.17 15:48

@Alishka111 To je snad klasika :) U nás to samé, já zkouškové, v nervu, nejedla jsem, nespala, kouřila jak ucpaný kamna a pila energy :mrgreen: hrůza

Alishka111
Kecalka 465 příspěvků 06.02.17 16:04

@Patie Jo asi si říkali „tady to teda žije, tady bude sranda“ :-D

Patie
Ukecaná baba ;) 2463 příspěvků 2 inzeráty 06.02.17 17:13

@Alishka111 My se s přítelem smáli, že si za to beztak můžeme sami - pořád jsme si z toho dělali legraci a týden před tím jsme koupili nové auto (a přítel při výběru furt dodával, že musí být velký, aby se tam vešel kočárek) :D Nakonec jsme zvolili fakt obra, dokonce se tam vejdou tři autosedačky :D Tak jen doufám, že mě ještě příště na ultrazvuku nečeká překvapení :D

sitsche
Kecalka 393 příspěvků 06.02.17 17:58
@MartinaKoub.k pí­še:
Tak holky konečne se zadařilo a jsem v tom ;-)
Mam uz 5 dni spozdeni, vcera jsem si delala test a vyšli dve čárky, a jsou obě pekne videt. Podle všeho zitra vstupuji do 5 týdne. Akorat jsme stim ted moc nepocitali. Mela jsem jit tedka 12.1 na operaci se žlučnikem. Mám ho plný kamenu a posledni dva mesice me zlobil. Takže ted nevím jak to udělat. Nema nekdo nejakou radu?Ps: Potrat, ale nepřichazí v uvahu. Znovu o něj|ni nechci přijít.
Jsem štastná. A termín by mel být v zaři jako ja, deda a muj tata. To je mazec :-D
A co vy? Komu se na vanoce poštestilo?

S první dcerou jsem byla na operaci žlučníku a už byla těhotná bohužel to nikdo nevěděl :-) byla jsem 4tt. Dnes je jí 28m a má energie za dva. Nyní jsem opět tehu tak mě snad nepotká žádná jiná operace :-D

Ina.f
Nováček 7 příspěvků 08.02.17 12:11

Ahoj všem maminám
Jsem v 8 týdnu a 7.3 letím z UK do ČR
Na internetu jsem se dočetla že v prvním trimestru je to velmi nebezpečné
Má někdo nějaké zkušenosti s létáním v prvním trimestru? Děkuju

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >