Stalo se a přítel nechce

Anonymní
14.5.20 10:43

Stalo se a přítel nechce

Zdravým dámy, je mi nyní 21 let a příteli 22, jsme spolu 3 roky, o dítě jsme spolu mluvili a tak nějak došli k závěru, že by ani jednomu z nás nevadilo kdyby se zadařilo. Nesnažili jsme se a spali s polu buď s kondomem nebo se udělal mimo. Teď se ale zadařilo a já si po vynecháni ms 9 den udělala test a 2 čárky byly hned, druhý den znovu a opět. Test jsem dělala odpoledne ne ráno. 6.5. Jsem byla u doktorky a ta mi potvrdila, že tam fazolku vidí a i já ji viděla. Podle ut a ms jsem byla ve 4tt což fazolka odpovídala, na další kontrolu mě pozvala 18.5. Na potvrzení srdeční akce.
Když mi těhotenství oznámila byla jsem šťastná a tak jsem s úsměvem vše oznámila i příteli. Narazila jsem. Nechce ho, je brzo. Neřekl mi přímo že mám jít na potrat ale opakuje že ho nechce a mám se zařídit. Řekla jsem mu, že si ho nenechám vzít, už kvůli tomu, že v budoucnu bych mohla mít problém když by jsme chtěli znovu. Nesmířila bych se s tím pocitem že jsem si nechala vzít své dítě.
Kdyby mě přítel pustil k vodě, můžu jít k rodičům, ti se na miminko těší, (mamce jsem to řekla hned co jsem počůrala test) a slíbili že mi pomůžou se vším ale já mám strach že to sama nezvládnu. Nevím co mám dělat

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3473
14.5.20 10:49

Pokud mas podporu rodiny, tak neni o čem. Blbeček bude muset platit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4638
14.5.20 10:49

Hlavně se nestresuj. Půjdeš k rodičům, s přítelem moc nepočítej. Prostě budeš další z tisíců samoživitelek. Svatbu na to, aby ses snažila o dítě jsi nepotřebovala, tak co teď. Snaž se pracovat co nejdéle a šetři každou korunu, budeš je potřebovat :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
367
14.5.20 10:51

Je to tvoje tělo a zdraví a máš podporu ve svých blízkých a možná i budoucí zázemí :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5976
14.5.20 10:51

No jo, předtím byly jen kecy v kleci, že dítě by mu nevadilo, ale když to opravdu nastane, tak najednou dá ruce pryč. Jestli dítě nechtěl ani předtím, měli jste se chránit a měl ti to říct narovinu.

Pokud dítě chceš a budeš mít zázemí, tak si ho nech (evidentně v tomhle jsi rozhodnutá 100%), ale s nim bych už nepočítala. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1247
14.5.20 10:52

Asi se příprav na roli samozivitelky. Neboj, zvládneš to. Já měla první dítě ve 22ti letech, když ji byl rok, tak jsme zůstaly samy a bylo to krásné obdobi. Neříkám že to bylo vždy lehké, ale nikdy bych to nevymenila. Nakonec se našel i hodný partner, teď už manžel, máme barák a 2 kluky :srdce:. Držím palce :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24408
14.5.20 10:52

Je velka sance, ze se s tim srovna. Zamava to i s chlapama, co jsou o deset let starsi.Kdyz ne, mas zazemi u rodicu.Bude to dobry, uvidis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12250
14.5.20 10:54

No když používal kondom nebo se dělal vedle brala bych to spíš tak, že ho nechce, když se chránil. Takže bych spíš počítala s tím že zustaneš na krku rodičům a od něj max alimenty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
841
14.5.20 10:57

Dítě bych si určitě nechala! :hug: to ti žádný chlap nenahradí a sama vidíš že je to vůl když ti řekl ať se zařídis když to dítě nechce. Poslala bych ho okamžitě do háje a odešla od něj!! Chlap k hovnu a ne pro život. Máš kolem sebe rodinu která se těší a narozdíl od něj tomu dítěti dáte společnou lásku. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5014
14.5.20 11:03

Já chapu, že přítel ve 22 letech dítě nechce, logicky když používal kondom nebo se udělal mimo, opravdu o děti nestal.. Škoda, že se nevyjádřil jasně a na rovinu hned, neměl ti říkat, že by mu to nevadilo, protože tobe nedošlo, že to jsou jen plané řeci.. Holt se připrav na roli samoživitelky, taky je reálná šance, že se s tím přítel srovná, ted je to pro něj šok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
M-A
653
14.5.20 11:04

Proste si dite nechej, bud se vzpamatuje a nebo budes bez nej. Pritel mue opustit, ale dite ti zustane. Rodice ti pomuzou, teš se na miminko :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9807
14.5.20 11:10
@Anonymní píše:
Zdravým dámy, je mi nyní 21 let a příteli 22, jsme spolu 3 roky, o dítě jsme spolu mluvili a tak nějak došli k závěru, že by ani jednomu z nás nevadilo kdyby se zadařilo. Nesnažili jsme se a spali s polu buď s kondomem nebo se udělal mimo. Teď se ale zadařilo a já si po vynecháni ms 9 den udělala test a 2 čárky byly hned, druhý den znovu a opět. Test jsem dělala odpoledne ne ráno. 6.5. Jsem byla u doktorky a ta mi potvrdila, že tam fazolku vidí a i já ji viděla. Podle ut a ms jsem byla ve 4tt což fazolka odpovídala, na další kontrolu mě pozvala 18.5. Na potvrzení srdeční akce.
Když mi těhotenství oznámila byla jsem šťastná a tak jsem s úsměvem vše oznámila i příteli. Narazila jsem. Nechce ho, je brzo. Neřekl mi přímo že mám jít na potrat ale opakuje že ho nechce a mám se zařídit. Řekla jsem mu, že si ho nenechám vzít, už kvůli tomu, že v budoucnu bych mohla mít problém když by jsme chtěli znovu. Nesmířila bych se s tím pocitem že jsem si nechala vzít své dítě.
Kdyby mě přítel pustil k vodě, můžu jít k rodičům, ti se na miminko těší, (mamce jsem to řekla hned co jsem počůrala test) a slíbili že mi pomůžou se vším ale já mám strach že to sama nezvládnu. Nevím co mám dělat

No z toho by mi asi bylo jasné, že dítě nechce…Takže mě by jeho postoj k otěhotnění zas tak moc nepřekvapil :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.5.20 11:11

Zakl.
Ano, spali jsme spolu s kondomem nebo se udělal mimo ale i sám jednou řekl, že by byl za miminko rád, že kdyby se stalo a osud by to chtěl tak by byl rád. A přeci když něco nechci řeknu to, pokud pro něj je brzo měl to říct. I já kolikrát řekla když jsme se bavili, že miminko bude ale je brzy. Nejsem ten typ, co je hned za cizí názor uražená nebo mě nezajímá on to ví. Mrzí mě, to.
Teď se ke mě chová furt stejně, je milí ale když padne téma dítě tak bum… „Já ti k tomu svoje řekl, děcko nechci“ tak se s ním o tom snažím nemluvit.

• Nahlásit
  • Citovat
7135
14.5.20 11:13

Takže on dítě spíš nechtěl, ty ano. Připrav se nejspíš na roli samozivitelky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13829
14.5.20 11:13
@Anonymní píše:
Kdyby mě přítel pustil k vodě, můžu jít k rodičům, ti se na miminko těší, (mamce jsem to řekla hned co jsem počůrala test) a slíbili že mi pomůžou se vším ale já mám strach že to sama nezvládnu. Nevím co mám dělat

Co bys nezvládla s rodičema? 8o už bal tašky. Spíš je otázka, co s tím debilem. Ideálně zmizet z života.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama