Státnice na Metropolitní univerzitě Praha?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ingrid95
Nováček 6 příspěvků 08.08.18 12:12
Státnice na Mup

Ahoj, máte někdo zkušenost se státnicemi na Metropolitní univerzitě Praha? Nyní mne čekají, tak bych ráda názor někoho, kdo to má už za sebou :) Sice se učím co to jde, ale stejně nervy pracují, budu ráda za zkušenosti, děkuji.

Reakce:

MAR01
Ukecaná baba ;) 1909 příspěvků 08.08.18 12:31

Na Mup mám Bc a Ing sice před 7 lety, ale pokud se učíš, uděláš to. Žádné naschvály, nic. Musíš se připravit, pak se nemusíš stresovat :lol:

admin
Extra třída :D 11142 příspěvků 10.08.18 15:13

Dobrý den,
dole na konci stránky najdete „Další podobná témata podle názvu“ - poptejte se i tam, je tam dostatek zkušenosti a zřejmě už i se státnicemi.

Držím palce! :palec:
Monika

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >