Stěhování v lockdownu

25.2.21 06:47

stěhování v lockdownu

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda je tu někdo, kdo tuší jaká je šance se přestěhovat v době lockdownu. V zaměstnání i bytě končím k poslednímu březnu a a od prvního dubna mám již domluvený byt i práci o 200km jinde. (Zatím však ještě nemám ani od jednoho smlouvu)
Trochu mě děsí, jak se neustále zpřísňuje a řeší se i zákaz cestování do jiných krajů, což při vzdálenosti 200km poruším hned několikrát.

Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
62853
25.2.21 06:48

@janina.1996 neřeš a přestěhuj se.. Asi těžko zůstaneš někde, kde ti skončila smlouva

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62853
25.2.21 06:49

@janina.1996 já si jezdím pro kluka do školy přes 4 kraje :think: a fakt mi to netrápí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
861
25.2.21 07:18

Normálně se přestěhuj.. To nikdo zakazovat nemůže.. Stěhovala jsem se 240 km před nedávnem.. Určitě bych to neresila😉

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3175
25.2.21 07:19

Ja se stěhovala minuly rok v březnu, to byl taky lockdown. Tohle je životně nezbytný krok a nikdo ti nemůže nic říct.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1560
25.2.21 07:34

Neplas, tohle je nezbytne nutne. Stehujes se, nejedes na vylet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7423
25.2.21 07:43

@janina.1996 neřeš a přestěhuj se normálně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33893
25.2.21 07:47

Přestěhovat se můžeš, ale v těch uzavřených krajích manévry jsou, budeš to muset dokazovat smlouvami. Z vlastní zkušenosti vím, že smlouvy na cokoliv při stěhování je možné mít později, než se muzes fyzicky přestěhovat. A do uzavřeného kraje Tě jen tak nepustí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.2.21 08:05

Hele i ty zavřený kraje jsou celkem v pohodě, tchán jezdí s obědy k babičce z Nachodska na Trutnovsko a pustí ho na dobré slovo, co mají jako jiného dělat… @Pears206

Asi záleží co potkáš za lidi na hranici kraje, ale tchán to takhle praktikuje každý víkend, co uzavřely kraje.

Stěhování bych se nebála, vždyť Ti nezbývá nic jiného… pokud by měli na hranici problém, zavolala bych někomu od koho máš byt, ať to policii potvrdí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52900
25.2.21 08:08

Ty se bat nemusis. Prece budes mit novou smlouvu nebo podklady k bytu. Pripadne novy zamestnavatel napise potvrzeni. Takze ty mas ten duvod, ze te pusti dal, prestoze bude omezeny pohyb.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52919
25.2.21 08:08
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.2.21 09:18

Moc děkuji za všechny Vaše názory.
Uklidnili jste mě :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27701
25.2.21 09:37
@Pears206 píše:
Přestěhovat se můžeš, ale v těch uzavřených krajích manévry jsou, budeš to muset dokazovat smlouvami. Z vlastní zkušenosti vím, že smlouvy na cokoliv při stěhování je možné mít později, než se muzes fyzicky přestěhovat. A do uzavřeného kraje Tě jen tak nepustí.

Tak smlouvu na byt bys snad měla mít před stěhováním, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
25.2.21 09:39

To bys určitě patřila do nějaké té výjimky A až Y  :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2390
25.2.21 09:56

@ugluk to je hustý ty kecy - odložte stěhování na později, odložte nákup nemovistosti na později, až bude lepší situace :lol: :lol: pro mě je domov základ všeho a čekat v nějakým malým krcálku na nákup domečku, teď vlastně už rok a to jejich „později“ v nedohlednu 8o a někdo tyhle kydy bere vážně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat