Štěňátko Leonbergera

25.5.15 11:52

Štěňátko Leonbergera

Krásné poledne :)

chceme si pořídit štěně, ale přes chovatelskou stanici by nás vyšlo celkem draze (cca 20.000,– s papírama), a protože nechceme chodit na výstavy, ale hledáme dalšího člena rodiny chceme nepapiroveho, ale čistokrevného Leonbergera.
A tak jsem se chtěla zeptat, zda někdo nevíte o seriózních lidech, kteří chovají pejsky a měli by na konci prázdnin štěňata.

Dekuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

48306
25.5.15 12:00

@kacenka.sks čistokrevný pes bez PP prostě neexistuje. Pokud se koupí pes bez PP, ten taky neni extra levný tak se podpoří množitel a navíc si člověk koupí vořecha. Bud chci psa určitého plemene a musim připlatit za kvalitu nebo rasu neřešim a v tom případě půjdu do útulku. lidi by ale chtěli papírového psa zadarmo :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6094
25.5.15 12:03

Tak množiny bohužel jsou i s papírovými psy. nevím proč by nemohla mít čistokrevného psa bez PP. zase se to tu zvrhne, už to vidím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48306
25.5.15 12:06

@dituleska čistokrevný pes bez PP prostě neni ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Krasavicaa
25.5.15 12:08
@Markéta80 píše:
@kacenka.sks čistokrevný pes bez PP prostě neexistuje. Pokud se koupí pes bez PP, ten taky neni extra levný tak se podpoří množitel a navíc si člověk koupí vořecha. Bud chci psa určitého plemene a musim připlatit za kvalitu nebo rasu neřešim a v tom případě půjdu do útulku. lidi by ale chtěli papírového psa zadarmo :?

:potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:
Přesně jsi to vystihla :-)

Zkladatelko, pokud chceš voříška, tak běž do útulku. Tam ho budeš mít z pár stovek, za očkování. :-)
Spousta lidí ti tu napíše jak oni mají určitě čistokrevného, ale bez PP. Což je blbost :-) mají voříšky ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Krasavicaa
25.5.15 12:09
@dituleska píše:
Tak množiny bohužel jsou i s papírovými psy. nevím proč by nemohla mít čistokrevného psa bez PP. zase se to tu zvrhne, už to vidím…

Pes bez PP, je prostě voříšek. :-) Jak píše @Markéta80 :-)

• Nahlásit
  • Citovat
25.5.15 12:10

Prave přesně toho jsem se bála, ze mi reknete :D..me totiž na cene zase tak extra nesejde, ale manžel by radši novou motorku, a proto mi řekl, ze za pejska da maximálně pět tisíc :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8524
25.5.15 12:10

No proste cistokrevny neni.
Kazdy pes bez pp nemusi byt spatny, ale ja bych to nerislovala.
Jinak sakra! PP snad nejsou kvuli vystavam.
Je to tak tezke pochopit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.5.15 12:12

Ja chápu, ze jsem kvůli rodokmenu, jen ze je to dost peněz a nevím kde na něj bokem ušetřit :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Krasavicaa
25.5.15 12:12
@kacenka.sks píše:
Prave přesně toho jsem se bála, ze mi reknete :D..me totiž na cene zase tak extra nesejde, ale manžel by radši novou motorku, a proto mi řekl, ze za pejska da maximálně pět tisíc :)

Tak se psem počkejte. Našetřete víc peněz :-)

• Nahlásit
  • Citovat
18132
25.5.15 12:13

A taky jsou PP zaruka nejakyho zdravi..I kdyz samozrejme, muze byt vorisek, co krome ockovani cely zivot nevidi veterinare a naopak papirak vecne na hromade.Ale zvlast u velkeho plemena bych se bala nemit PP, kycle a klouby mivaji nekdy problemove.Co se usetri na PP, se vrazi do vet. pece.

Pokud i tak trvas na necistokrevnem, projdi Bazos treba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18132
25.5.15 12:14
@kacenka.sks píše:
Ja chápu, ze jsem kvůli rodokmenu, jen ze je to dost peněz a nevím kde na něj bokem ušetřit :)

A jeste poznamka, kdyz je problem usetrit nebo poridit kvalitni stene, co byste delali, kdyz bude treba vyplaznout tisice za operaci nebo nemoc? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Krasavicaa
25.5.15 12:15
@kacenka.sks píše:
Ja chápu, ze jsem kvůli rodokmenu, jen ze je to dost peněz a nevím kde na něj bokem ušetřit :)

A z čeho teda budete takové tele živit? Nedej Bože, třeba veterina… :roll: To jsou pálky :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Krasavicaa
25.5.15 12:15
@Eemii píše:
A jeste poznamka, kdyz je problem usetrit nebo poridit kvalitni stene, co byste delali, kdyz bude treba vyplaznout tisice za operaci nebo nemoc? ;)

Byla jsi rychlejší :mrgreen: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
25.5.15 12:16

@Krasavicaa no to si raději koupim pejska a motorka počká až se našetří, už má totiž dve :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama