Štípance - od čeho?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
745
7.1.20 15:09

@bibi2233
To je zvláštní. Přemýšlela jsem jestli jedla něco jiného nebo tak a nic. Prací prášek taky pořád stejný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2451
7.1.20 15:35

Alergická reakce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
745
7.1.20 16:02

@Fiialka
Díky. To by mě nenapadlo. Akorát ať přemýšlím jak přemýšlím, tak netuším z čeho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
451
7.1.20 22:22

U nas kdyz obcas kocour donese blechy, byva postipana jen nejmladsi dcera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.1.20 22:33

A co mravenci? Budete se divit ale ted v zime lezouba docela casto a radi.. Ptz jestli jsou ve zdech, nebo v podlahach a doma se topi tak vylizajindo tepla ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.20 17:33

Syna něco postipalo. Aktuálně má 3 ložiska, vše si to rozskrabal. Ale je mi divné, že vše má plné drobných pupínků. Máte nápad, co by to mohlo být? Má to už víc jak 2 týdny. Na dotek to je tuhé, ale nijak horké.
Plus řešit u doktorky nebo nechat?
Už jsem mu zkusila dát Xyzal, ale nijak se to nezměnilo. Na začátku jsme mazali Fenistilem.

• Citovat
  • Nahlásit
6686
13.8.20 17:44
@Anonymní píše:
Syna něco postipalo. Aktuálně má 3 ložiska, vše si to rozskrabal. Ale je mi divné, že vše má plné drobných pupínků. Máte nápad, co by to mohlo být? Má to už víc jak 2 týdny. Na dotek to je tuhé, ale nijak horké.
Plus řešit u doktorky nebo nechat?
Už jsem mu zkusila dát Xyzal, ale nijak se to nezměnilo. Na začátku jsme mazali Fenistilem.

Rozškrábané štípance :nevim: na to pomůže jenom čas než se to prostě zahojí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.20 17:52

@Aletheia díky. Už jsem plašan, protože za sebou máme nedávno impetigo a aktuálně má nechutně rozlezlý atopák, takže se bojím, co to zase bude.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.20 21:47

@Aletheia ještě jsem mu to prošla. Má na všech místech drobné vodou podlité pupinky. Patří to k rozskrabani nebo ne? To mi na tom vadí nejvíc.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama