Stokke Explory

118
3.1.08 20:10

Stokke Explory

Ahoj maminky,prosím nemáte někdo kočárak Stokke? Jak jste s tímto kočárkem spokojeni. :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

380
4.1.08 10:01

Pise se to Stokke xplory, a doma ho sice nemam, ale moc se mi libi. Jenze bude dost nepraktickej, spis tak s nim zajet do supermarketu. Venku si ho nedokazu predstavit. Ale ten desing je super

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2236
4.1.08 11:32

Ahoj,

taky mi prisel zajimavy, i kdyz u nas neaktualni…Mam ale pocit, ze jsem ho videla uvedeny jako nebezpecny vyrobek a nemel by se v CR prodavat…

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.08 11:22

Stokke Xplory sice nemam, ale videla jsem ho parkrat na ulici, mrkla jsem pokradmu na nej a pripadal mi docela fajn. I kdyz primo do terenu asi nebudu, vypada prilis surealisticky a ta vyvysena konstrukce asi bude fungovat prece jenom lepe na hladkem povrchu. I kdyz se mrknes na domovske stranky, tak vidis obrazky kocarku v mestskem prostredi, ale v prirode ne. Ta vyvysena konstrukce bude asi super ve velkomeste, kde chces mit lepsi kontakt s ditetem a hlavne mit ho tak vysoko nad chodnikem. Tim se mimi nedostate tak hodne do styku s vyfukovymi plyny od aut. Mi se treba libi tandemovy kocarek Phil and Teds, ale tam je to presne naopak. To mensi mimi je v takovem supliku pod mimim vetsim a pripada mi, ze tak musi prijit do kontaktu se vsim tim bordelem, co se ti viri ve meste u zeme. S tou bezpecnosti Stokke by to uz mel mit vyrobce vyresene, slo o predni kolecka a jenom nektere seriove cisla. Ted by to uz melo byt v pohode. Ovsem pokud nechces koupit kocar ojezdeny, ktery by mel shodou okolnosti zrovna tu seriovku s vadou.
Tak si dobre vyber, Marketa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama