Stolice u kojené holčičky

14.2.20 07:09

Stolice u kojene holčičky

Ahoooj. Holky chci se zeptat..
Moje 4 měsíční holčička je plně kojená a má stolici jednou za pár dnů (někdy jednou týdně)
Začne u toho brečet, jak tlačí, nožky přitiskneme k pupíku a vytlačíme to…
Příjde mě, že ta stolice je tuhá a sama ji nevytlačí.
Má nebo měl někdo podobnou zkušenost? Zabralo něco? Nebo jak pomoci..? S prdíkama problémy nemáme.
Jak půjdeme k doktorce, tak to musíme pořešit, jsem z toho už zoufalá :think:
Děkuji za rady a zkušenosti :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

347
14.2.20 07:20

@Gabriela722 Prosím Te, z čeho jsi zoufalá? Vždyť pises, že se vykaka a na prdiky netrpí, tak v čem je problém? Po několika dnech to samozřejmě může být tužší, ale to je normální. Ty taky na záchodě tlacis, ne? :) Zkusila bych ji párkrát nechat vykakat samotnou, uvidis, ze to zvládne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.2.20 07:48

Kolem 4 mesicu zacala mit plne kojena dcera stolici jednou za 10 dni, rekord byl 14. Dr rikal, ze je to normalni :) pokud v mezidobi neni bolest… jasne ze kdyz doslo na akci, tak jsme to poznali na vzdalenost snad 30m- obliceje, priprava, tlaceni a nasledne rychta v plene :joy:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7506
14.2.20 08:50

Já dceři i synovi musela pomáhat každé kakani až do pěti měsíců teploměrem. Od té doby to zvládali sami. Nemají ještě tolik posílené břišní svalstvo, na to nic neexistuje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12238
14.2.20 09:14

@Xmichaelah taky jsme měly rekord 14dni a pry v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4876
14.2.20 11:45

U nas 18 dni bez stolicky, vse v poradku :palec: kojene miminko to muze vytravit pry :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama